Plug - osnovna tema

bubu
imao sam 757.20 sad imam 756.30 nikad nisam uspeo da uzorem sa 757 sa manje goriva i vremenski kraće nego sa 756.30
strnjište svo orem a i za žita i ušteda vremena i goriva je znatna,takođe se lakše spremi iza 756 plugova
 
Upravo zbog oblika daske i raonika nisi uspeo da ustedis na gorivu-tu je 756 u velikoj prednosti u odnosu na 757! Jos jedan od razloga sto nisi uspeo da ustedis je verovatno sto si mogao da vozis brze od 1. brze a sporije od 2. brze sa 757.20 pa ti je traktor radio u prazno!
Ja 610.14 u 99% slucajeva vucem 1. brzom u svim uslovima a V&N 3x30 sam vukao V. sporom u relativno idealnim uslovima i to mu je bilo taman kao sto mu je taman da 757.20 vuce 1. brzom, zato je i rezultat bio jako slican! :D
 
Ej da ima jos koju brzinu posle V-e? :D :ppozdrav:

Sve to zavisi od zemljista. Kod nas kada se malo okisa jesen onda je mnogo lakse raditi sa glavom manje i brzinom vise jer ima mnogo manje proklizavanja nego sa glavom vise. . .

Ja sam nedavno uzeo plug 757.30 koji je trenutno u fazi sredjivanja posto nije bas bio potpuno ispravan pa cemo videti kako ce se 577 sa njime ponasati. Jedino sto treba da uradim jos na traktoru je da odnesem PVP kod majstora posto mi nije nastelovao punjenje kako treba pa je sada malo ustrojen traktor. Ako budem imao viska vremena, moguce je da cu seci daske i raonike na plugu radi smanjenja vucnog otpora.
 
nijedan IMT-ov plug sa tri brazde nema niski klirens,samo su 755.20 i 756.20 u varijantama sa VK i NK svi ostali su VK
 
MONTOYA je napisao(la):
vladimir 85 je napisao(la):
nijedan IMT-ov plug sa tri brazde nema niski klirens,samo su 755.20 i 756.20 u varijantama sa VK i NK svi ostali su VK
jesi li siguran
Ja mislim da je bas tako ima jedan moj drug katalog proizvoda IMT iz 1988 e da vidite koje sve masinerije je tu bilo.......od 5360 do 7,8,9 brazdni vuceni plugovi tanjirace ma sve zivo....... ::svaka cast::
 
Tako piše i na onom cenovniku što sam uslikao na sajmu. 755.20 i 756.20 imaju i VK i NK izvedbu.
 
Kao sto rekoh evo nekih plugova IMT proizvodnje za koje sam ja prvi put cuo a video ih uopste nisam,valjda su prevazidjeni inace su da se uplasis IMT-5360 + IMT plug sa 12 brazdi pa i Marko Kraljevic bi se uplasio......... :haha: :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
1zxp83n.jpg

333l6br.jpg

28w2weo.jpg

5r3x2.jpg


Ha sta kazete na tesku artiljeriju....... :haha: :bravo:
 
Da li se plug sa rešetkastim daskama proizvodio, ili je to samo u prospektu? Imam i ja takav prospekt iz 1986. godine.
 
Nazad
Vrh