Plug - osnovna tema

Naravno,prokleti novac,uvek ga fali.Taj barem mozes lako prodati kad naletis na adekvatan trobrazni,IMT plugovi su prilicno prodajni i imaju cenu dobru.
 
ma naravno, ovaj je extra pravljen , kao sto rekoh za nekog direktora, ali ga je sprecio KAFEZ, da ga uzme, tako da sam ja upao iz neplaniranog ugla. malo je vislji od normalnog, u toj klasi, i kad sad pogledas snimak mislis da ide samo po povrsini.
Za danas sam jako zadovoljan jer sa njim na ovu susnu zemlju 577, nije ni zaslajfovao, ali videcemo dalje!::traktor::
 
Jesam MARKO, ali toga nema kod nas!
Da to nabavim od nekud dalje, na primeru iz Vojvodine, trebalo bi mi nekih 700€ , pa onda prevoz 150, a ja i nisam bas tako pri evropejcima, pa sam se odlucio za ovaj do daljnjeg.
Ali ako se nadje, prikladan , naravno da je tema u igri. videcemo. :osmeh:

joj samo kukaš o parama a za koji god se džep uhvatiš sam ispadaju evrići :haha:
rekao sam ja tebi kupi 577 a ti samo kuješ u zvezde 558 sad kad ste probali....
pa zar nisi mogao naći plug u austriji za male pare,mogao si i u delovima ga doneti
 
Kakva su vam iskustva sa ostrenjem bor manganskih raonika,kada istrosi istanjeni deo?Ja sam pokusao brusenjem skinuti debljinu...
picture-107w.jpg
 
ma brate to neka od 8 ari, pa rekoh daj u nju da probam, jer ako nevelja da ne zeznem njivu :osmeh:.
kad sam kupio kompleks od 2,5 hektara bila i ta njivica u njemu, i tako.
a platio sam plug 500€.
 
Pa bre ljudi zar da ga prevrnem u brazdu, da biste vi verovali koliko je orano?
Ako ja lazem, snimak nelaze, vidite li vi da ore sa punom daskom, i da ne ostaje slama ne zatrpana, vec da slaze, i pokriva odlicno:osmeh:!
Jel tako DOLOVAC?
 
@ Dolovac za oko su mi zapali ti raonici. Da li je na stare navario nesto ili vec sta ?
 
Posto su cene klepanja raonika kod vas. Meni trazi kovac 150e za klepanje 6 raonika i 6 mala raonika za predpluznjake, 6 vrhova sa obe strane i da mi zameni sva 6 crtalana raonicima. Da li je to mnogo ili ne?

5a2rz4.jpg
mms6z6.jpg


Evo ovi raonici su u pitanju, tu se vide i vrhovi i crtala, samo se ne vide predpluznici.
 
Nazad
Vrh