Plug - osnovna tema

Pored firme Mikron iz Siriga koju jos preporucujete za kupovinu kvalitetnih raonika za strane plugove. Po uzorku radjen kod plamena uvio se posle 5kj. I telefon Mikrona ako neko ima bio bi zahvalan. Nije za mene vec za moje prijatelje. Puno hvala.
 
Vucice ga Belarus 920, zahvat stelujuci 3*30, 3*35, 3*40 klirnes je 68, a razmak izmedju glava je ja mislim 950mm. 757 ima veci klirnes, a rastojanje izmedju glava ne znam, mislim da ima i vece rastojanje.
 
Evo slike mog IMT 756.25 ako je neko zainteresovan
img0022.jpg

Jos jedan kverneland je zavrsio u Sumadiji :osmeh: Posle predjenih 600km, vreme je i da se spava malo :osmeh:

Hvala Radoslavu na gostoprimstvu i sto ga je prodao bas nama :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
danas sam bio kod Dragan iz švajcarsku da gledam plugove
ponuda masina je odlična,iznenadio sam se šta sve ima
dragane pozdrav :ppozdrav:
 
Pa što ih ne stavi u oglase negde da se mogu videti?
Pa čim stavi dve stvari na oglase poljoinfa odmah ga banuju zbog reklame,bolje da mu dopuste jel je svima u interesu! Meni je nabavljao mašine i prezadovoljan sam sa saradnjom a ne kada zovem nekog i sve bajno preko slike i telefona a kada odem tamo ono sasvim druga pesma samo mi pritisak skoči .

- - - - - - - - - -

Sticajem okolnosti juče sam malo orao sa ovim plugom
2408201422591.jpg
i ne bi ga menjao za ovaj moj ni u kom slučaju
2408201422611.jpg
 
Mgm Plamen becej...kakva su iskustva sa njihovim raonicima?danas sam ih gledao-sa i bez spica,samoostreci,ali nisam pazario.Talianu-hoces reci da nisi zadovoljan radom ravnjaka,ako dobro razumeh?na kojem je zahvatu bio?
 
U ovoj temi pisano je par puta da se ravnjak nemoze meliti sa obrtacem , i nadam se da za sve one koji znaju dobro da citaju da je ta stvar odavno resena. Glupo je ponovo da se vracamo na staro zbog onih clanova koji nisu procitali celu temu.
 
Verovatno je i navika,nikada na 1221 nisam kačio ravnjaka,orao sam na stranu jel komšije imaju kukuruz,trudio sam se momački ali taj razor na sredini mi je ostao. Ništa manje nisam imao vremena kao što bi imao i sa mojim,zahvat je 20 cm veći od mog ali sam išao brzinu manje što mi prilično ide na živce,moj na 3x40 mnogo lepše pokriva žetvene ostatke,doduše ovaj nema pretplužnjake,teže se vuče...to bi bilo od nekih zamerki jedina prednost što je jeftiniji ,na težinu nemam neke neke komentare jel i moj nosi dobro iako ima skoro tonu ovaj je po nekoj mojoj proceni 500 kg ali je duži tako da mu dođe približno.
 
Dragane pitao sam clana Talianu-i trazio objektivan odgovor...i zamolio bih te da se suzdrzis komentara tipa"moj je veci od tvog".nista zlonamerno,ali ni u cemu ne valja bas preterivati.toliko.
 
Da li neko može da mi kaže nešto više o ovom plugu.Našao sam ga u oglasima piše da je IMT 701 zahvata 2x35 VK 1985god.
534674a04b91-800x600.jpg

cdac5decae7a-800x600.jpg

ea0033101fc8-800x600.jpg
 
Nazad
Vrh