Plug - osnovna tema

Fazon je sto se isprave posle prvog kruga,to je od vrbovine pravljeno.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Дефлектори вреде паре. Једном другу из села, украли дефлекторе а тај дан га зезала раковица па је изорао пола њиве и отишо кући. Сутра дан кад се вратио у њиву и наставио видело се да то није исто орање.Са дефлекторима боље растура земљу као да је прошао тај део дрљачом после кад се 'слегло' орање... Иначе је после купио своје деф са отпада

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Malo skrecem sa teme,na zalost srbija je postala(ili je od uvek bila) zemlja sto brani lopovluk ili im daje vise prava nego postenim ljudima,da zateknes nekog sto ti nesto krade jos treba da izbace zakon da treba coveku da pomognes sa utovarom da se ne muci ali zato hoce coveka koji je prekoracio brzinu za 5km\h da kazni.Sto bi jurili lopove kad je ovo lakse.Na kraju krajeva nije da oni ne znaju ko krade ali stize zima...treba drva za grejanje a za dzabe najbolje greju:osmeh:
 
Jel ima neko preporuku za dobre deflektore?

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
Ja da sam na tvom mestu, pratio bih oglase kverneland plugova, i slao privatne poruke i pitao dal hoce da prodaju te originalne deflektore na daskama. Ja sam imao srece i nasao te originale i kupio ih.
clan Bobo ima i snimak kako rade ti originalni deflektori na ovim daskama. Cimaj ga da ti prosledi snimak.
 
LTZ T-40- ne boj se pretplužnjaka, ne zahtijevaju oni dodatnu snagu. Za deflektor moraš imati i brzinu i dubinu, a pretplužnjak radi u bilo kakvim uslovima.
 
Imam belorusa 82.1 1998 god. Planiram neki dvobrazni okretac da uzmem pa sa jednim ili dva creva mi treba? Koja velicina pluga?

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Ja sam nedavno uzeo za svoj 754 deflektore, 100 eura sam platio deflektore i nosace.
33b17863b05057988b1f6f70d224cce2.jpg
d74a626bdb44fed0e3fb2257f23a44e0.jpg


Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
 
Gde si ih uzeo? Mislim da su moji (koji su original) identicni kao tvoji. Imaju li brojeve na sebi pozadi?
Na nosacu bi trebao da bude ispisan broj 073310 a na samom deflektoru valjda 073300
 
Preporucujem obavezno pre svih ti radova da se odgleda karate kid film...posle mozes da smirglas,farbas,poliras...i plus naucis karate...ako i ne naucis bar si sredio nesto.Predlog cenjenom urednistvu da mi dodele titulu Comic relief ispod imena.
 
Kako se najlakse skine farba sa daski?
U farbaru uzmi skid za boje namazi i posle 5 minuta mozes spahlom skinuti farbu.Samo ne moj kao kod nas jedan kupio novog vogela prevrtaca i kaze radniku da sastruze boju sa pluga ovaj brze bolje brusilicu i kamen za brusenje,majko sveta sta je uradio od dasaka je..bao im je nanu naninu za sva vremena i posle ko zna koliko 100ha uzoranih daske su jos uvek nagrdjene.
 
Koliko vredi Imt 757.20, tj becejski 610.14. U solidnom stanju? Novi raonici, novi umetci na daskama, jedno crtalo. Nije varen nigde.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh