Plug - osnovna tema

Na Agro Masz plugu je jednako glupo napravljeno stelovanje kao i na Kuhn plugovima. Nije komplikovano ali treba oba toplinga stelovati kada se plug kaci za traktor sa drugim rasponom tockova ili ako se menja radni zahvat pluga.
 
Na Agro Masz plugu je jednako glupo napravljeno stelovanje kao i na Kuhn plugovima. Nije komplikovano ali treba oba toplinga stelovati kada se plug kaci za traktor sa drugim rasponom tockova ili ako se menja radni zahvat pluga.

Kolega moze li neki savet tj u kratkim crtama kako nastelovati takav plug.
Hvala unapred...
 
Mi imamo vogelov l950 i veoma smo zadovoljni. Lako se vuce a lako i nosi..
Prosle godine sam u S.Palanci video isti model samo visoki klirens koji je mnogo masivniji i jaci.
A cena je bila za 1500 veca...

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Moj kum ima alpler tri brazde i zadovoljan je sa njim a mislim i da podešavanje nije komplikovano. Centralna osovina se pomera i ima rupe na sebi za podešavanje prve brazde...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Podesen mi je na 36 105 ks se igra sa njim lepo stvarno radi.Kod mene su pune daske a radi kao resetka
 
Polovnog 5 godina je bio star vukao ga je claas od 95 ks.Pa je taj covek kupio 1221 rusa i onda mu je mali.4000e sam dao za njega.
 
Danas sam presao 400 km u potrazi za plugom. Zakljucak je da smo i mi poljoprivrednici postali govna ko i preprodavci koji donose plugove na kilo kupljene. Zali boze dana i goriva.
 
Nazad
Vrh