Plug - osnovna tema

Iman ja coveka koji donosi dobre stvari. Ako hoces mogu ti na pp dati njegov broj telefona...moj rodjak je kupio odlican pottinger servo resetku cetiri gkave pretprosle godine....odlican plug....

- - - - - - - - - -

Поскао сам ти на пп број...
 
Imam i ja jednog Vogela 1050 obrtaca sa fiksnim zahvatom 4 brazde za prodati. Trenutno je sa 3 brazde, vukao ga je Yto 1204. Ima par ojacanja i varova ali su daske i ostali potrosni delovi u dobrom stanju.
 
ja isto trazim plug i sve sto sam do sad video nije lose ali nije ni dobro... znamo mi da je novo najbolje ali je skupo::novac::
 
Video sam ga ja na netu vec dosta puta.Jaka cena po mom misljenju naspram onog sto se trenutno nudi po terenu.Potpuno isti takav plug sa svih 6 novih raonika,6 novih plazeva,6 potpuno remontovanih predpluznjaka mi je nudjen za 3000eura.
 
Pitacu ga kad se vrati sa mora.Plug stoji jos uvek kod mene.Njemu ne treba jer nema vise zasta da ga kaci.Kupio velike traktore.
 
Ajd vidi sa njim da li bi ga prodao i pitaj za cenu:osmeh: Jel ti gledaš vn-a četiri glave obrtača,isključivo obrtača ili može i ravnjak? Pitam zbog plugova u mom selu koji su na prodaju?
 
Vogel je malo meksi barem se meni tako cini ali se bas lako i lepo vuce. Evo da se pohvalim da moj Vogo nije varen.

E sad moj je vogel L 950 a vidi se i oznaka FARMER K. Neka starija serija ali radi radnju
551f7af6a76bb9fe19d6036c71e234d2.jpg


Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Taj plug nije za tvoj traktor L ti je light ili ti najmekša verzija a ti ga cepaš sa celih 180ks
 
Nazad
Vrh