Plug - osnovna tema

Nije lose. Jedino mi deluje onako odrpano ako je 2012 godiste. Mozda nije garaziran pa je takav. Mada kada bi postojala preporuka clana za bas ovaj plug, mozda bi bila interesantna ponuda za kupovinu.
 
Deluje odrpano,ali po meni ovo je odličan plug.
Zato što je tako mrljav,nisam siguran da li je ovo vareno ili neka prljavština.
33vdq3l.jpg
 
Јесте варен је и то фест ,уочавате ли разлику у облику даске на овом и оном што Аца мерка
 
Onaj kuhn ti je igracka na spram potingera i bice situacija kada ce ti gusiti kukuruzovinu. Kod potingera imas fore u ceni da narucis novu plocevinu ako je stogod pokrjano, jbt kao da ga vozili u beton! Al su mu zato dimenzije momacke :osmeh:
 
Da nije ovaj Potinger 1912 godiste,gde moze za 6 godina ovako da se ofuca??Ili je stajao na poligonu za atomske probe...
 
Pottinger je definitivno varen, i gornja glava mu ne stoji dobro. Mislim da to više nitko neće vratiti u dobro stanje, kod obrtača je svaki milimetar važan, ako nije u centru, nika neće dobro orati. A ni nema on 80cm visine, ima 75...
 
Taj potinger ti je sav kriv. Po meni nema sanse da nastelujes da jednako oru leva i desna strana. Jedino da ores samo sa jednom stranom, ali to mozes i sa obicnim plugom.:osmeh:
 
Nazad
Vrh