Plug - osnovna tema

Ja imam na plugu narandzastu.... nisam jos probao da je koristim, neznam koliko pomaze, ipak nije to ta boja!
 
Imate li nekog za preporuciti tu na liniji Sid-Pecinci ko se bavi prepravkom rucki za IMT plugove ?
Imam onu sa "kockom" a vidim da ljudi uspesno prepravljaju na tip kao sa slike:
33a5gcg.jpg

Pa to doma sam prepraviš. Ja sam to radio na mom 755 i već godinama mir. Samo komad deblje pločevine za ovo dolje, izbušiš rube i to je to
 
Hajde sad neko da mi predlozi koji plug je ponajbolji da zamenim ovaj moj 757 sa nekim stranim dvobraznim.Da li bi taj plug bio ujedno i laksi za vuc bez obzira sto je isti zahvat kao i IMT 757?
 
Hajde sad neko da mi predlozi koji plug je ponajbolji da zamenim ovaj moj 757 sa nekim stranim dvobraznim.Da li bi taj plug bio ujedno i laksi za vuc bez obzira sto je isti zahvat kao i IMT 757?
ako ces ravnjaka da uzmes onda se nemoras upustati u takvu rabotu,dodaj jos malo pa uzmi obrtač
 
Ako imas smoLnicu prodaj traktor i plug 757,kupis Rajku i leopard plug,imaces najbolju kombinaciju na svetu traktor-plug a jos ce ti ostati para...
 
Niti znam da varim, niti imam brusilicu za deblju plocevinu, niti kvalitetnu busilicu i burgije... nesto mi uvek u takvim operacijama ispadne najjeftinije da platim.
 
Dodaj pretplužnjake na taj 757 i biće mnogo bolje zaoravanje. A ne razumem baš na šta misliš sa "ne poklapa brazdu"?
 
ja sam se raspitivao za prevrtaca iz Nove mehanike.. sve dobro izgleda samo nema sigurnosne srafove i bio oko sest plus pdv.. pricam za trobraznog prevrtaca sa resetkastim daskama crtalima predpluznicima i klik klak tockom..

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh