Plug - osnovna tema

Zavisi kakvu zemlju ores,al mislim da ti je 2 brazde taman.kod mene su neki vukli 3 pa si kidali zupcanike u mjenjacu od te brzine u kojoj oru!oze tri u laganoj zemlji.
 
Ajd Somborci treba mi jedna informacija za čoveka Žuljević Vinko živi na salašu između Kljajićeva i Sombora na tom putu, ima plug Kverneland i Torpeda 90-ku,treba da idem kod njega da pogledam plug ,da li ga poznaje neko na forumu? Izvinjavam se za:off_topic:
 
Poslednja izmena:
Radoslave,ja ga licno ne znam. Ali mislim da bas na tom putu clan Goran G. ima salas.... tako da ga on verovatno zna... :ppozdrav:
 
Posto sam presao sa imt560 na imt577 postojeci plug imt757-20 mi je postao mali. Ovde pored Dunava je nesto laksa zemlja e sad trebao bi mi neki trobrazni plug....Ima li neko od vas neku preporuku za imt 577 i plug tri brazde?
 
Imamo i mi zemlje prema Dunavu i u takvoj zemlji je moj 577 vukao Olt Sremac-Posavac 3 brazde. Samo gas i neokreći se sine, ima i gde je mogao u drugoj brzini ali to je samo probano jer mu je druga brza...
 
Juče smo imali jednog lika koji je kod nas kupio 4 samooštrećea vrha za Hauard (Kuhn) plug. Jer mu neki kovač napravio ali traktor ima opterećenje. Cela ova priča nebi bila interesantna da nije on pozvao istog kovača da mu isklepi ove što je kupio. Pokušali smo da ga odvratimo od te namere ali slaba vajda.
 
Nazad
Vrh