Plug - osnovna tema

Dobar izbor,kada nabaciš pretplužnjake ima da se slama ne vidi ni malo. Momci zna li neko neko dobrog kovača da mi preporuči ,kada sam gledao plug zdravo su tupi raonici. Moj pokojni drugara naš član Petru je nosio kod nekog iz Temerina i taj mu je vratio oštre kao žilet (mislim da je i vidiju navarivao) mene nije zanimalo tada pa se nisam niinteresovao ali ja sada nemam kontakt od tog kovača.
 
- - - - - - - - - -


Cenu ne mogu da kazem. Ne vidis dobro, nista tu nije lomljeno.
Tajnoviti clanovi sve vise postaju...pitam jer sam jednog gledao pre 2 godine,i bila je greda napukla bas na tom mestu gde je drugacija farba izmedju prve i druge glave...a i okretnica je bila kidana-gore na gornjem kacenju klipa je vareno. zasto je odluka pala na resetkastu dasku?
 
Dobar izbor,kada nabaciš pretplužnjake ima da se slama ne vidi ni malo. Momci zna li neko neko dobrog kovača da mi preporuči ,kada sam gledao plug zdravo su tupi raonici. Moj pokojni drugara naš član Petru je nosio kod nekog iz Temerina i taj mu je vratio oštre kao žilet (mislim da je i vidiju navarivao) mene nije zanimalo tada pa se nisam niinteresovao ali ja sada nemam kontakt od tog kovača.
Imas u Uljmi kovaca,blizu ti je,cika Jova radi skoro pola veka,celoj okolini otkiva raonike...
 
Imas u Uljmi kovaca,blizu ti je,cika Jova radi skoro pola veka,celoj okolini otkiva raonike...
Radi li covek i navarivanje raonika?imam nekoliko raonika,sto od vogela,leoparda,rabe-a koji bi se mogli uraditi...novi su sve losijeg kvaliteta-prvi fabricki raonici na vogelu su radili 7 godina,a ova mala privreda...
 
Radi covek sve,stara garda majstora,ili radi ili ne radi nema druge,znam da je navarivao skoro nekima od gibnjeva od fiće,pa posle u vatru i kad otkuje prava stvar bude,meni je otkivao raonike za spartac ove godine 13 komada za 2000din.
 
Radi li covek i navarivanje raonika?imam nekoliko raonika,sto od vogela,leoparda,rabe-a koji bi se mogli uraditi...novi su sve losijeg kvaliteta-prvi fabricki raonici na vogelu su radili 7 godina,a ova mala privreda...

Ima i raonika koji nisu mala privreda samo sto se ne prodaju po vasarima a nisu ni skupi spram onog koliko traju..
 
Tajnoviti clanovi sve vise postaju...pitam jer sam jednog gledao pre 2 godine,i bila je greda napukla bas na tom mestu gde je drugacija farba izmedju prve i druge glave...a i okretnica je bila kidana-gore na gornjem kacenju klipa je vareno. zasto je odluka pala na resetkastu dasku?
Sigurno da postoji razlog zasto ne zelim da kazem cenu! Dodji na kafu pa ces cuti. Ovaj jeste varen na bolcni gornjeg dela klipa ali je jako dobro zavareno i ojacano, verovatno je zapeo tocak kad ga je okretao . Greda 100% nije varena , to sto je drugacije boje je fabricka osnovna boja.


p.s. Spustio je jos nesto na tu cenu.
 
Rade znam samo ,da su neli likovi iz susednig mesta trazili da im prodam moj imt 756 ,za te 40nemaju svoj plug pa su uzimali u poslugu razne plugove po selu i navodno im se taj najbolje pokazao.
 
i drugi ga hvale

Rade znam samo ,da su neli likovi iz susednig mesta trazili da im prodam moj imt 756 ,za te 40nemaju svoj plug pa su uzimali u poslugu razne plugove po selu i navodno im se taj najbolje pokazao.
i ovde hvale taj plug možda je dobar ,ja sam ranije 82 vukao leopard meni se svidelo kako ore imam u ponudi jedan star veoma ali stoji već desetak godina proleter tj lemind za male pare al se bojim da je preglomazan za t 40 sa prednjom vučom a star je bar 40 god samo nema original daske nego neke mislim da su potinger ili sl.imaju veću zavijenost neznam za t 40 ali 82 je pevala sa njim...jedino nema točak al bih stavio neki
:sta:

- - - - - - - - - -

2e4ahaa.jpg


- - - - - - - - - -

najsličniji je ovom plugu sa slike a cena samo 50 e

- - - - - - - - - -

imam u ponudi jedan 755 niski klirens i jedan olt dvobrazni neznam oznake
 
Nazad
Vrh