Plug - osnovna tema

Zavisi kojim ga traktorom nosi , ako je nizak traktor vis. klirens vece probleme pravi u transportu nego u radu...
 
NAsao sam u ''Mehanizacija Nis'' za 72-3 hiljade, ako nema povracaja na plugove moracu da uzmem neki od polovnih...
 
Auu ovde na oglasima sve dileja do dileje, radije tri dana nece da jede al mora da slazu makar za sraf ili maticu! Zovem na otpad pitam da li ima plugove imt 755 NK on ima kao novi nove daske nista nije vareno itd sve naj naj, odem da vidim ono katastrofa, prednji plug manji od zadnjeg glava varena **greška li ga, svi bre lazu na kilometar, imt 755 trazi 400 evra a ja mu kazem ovo je sve samo nije od imt osim nalepnice, on me ubedjuje da jeste, ja se pokupim i odem! Zovem druge ista stvar, ili svi podvaljuju ili blage veze nemaju i ne razlikuju imt od leskovackih od osjeckih !!!! Na oglasima slika devojke, a kad dodjem ono starac focho do stotinu leta!
 
Auu ovde na oglasima sve dileja do dileje, radije tri dana nece da jede al mora da slazu makar za sraf ili maticu! Zovem na otpad pitam da li ima plugove imt 755 NK on ima kao novi nove daske nista nije vareno itd sve naj naj, odem da vidim ono katastrofa, prednji plug manji od zadnjeg glava varena **greška li ga, svi bre lazu na kilometar, imt 755 trazi 400 evra a ja mu kazem ovo je sve samo nije od imt osim nalepnice, on me ubedjuje da jeste, ja se pokupim i odem! Zovem druge ista stvar, ili svi podvaljuju ili blage veze nemaju i ne razlikuju imt od leskovackih od osjeckih !!!! Na oglasima slika devojke, a kad dodjem ono starac focho do stotinu leta!
E za to uzmi nov.
 
Pa ja hocu nov da uzmem, ali moji nisu sigurni da li ce ovi da vrate tih 40 %....Vidis da su sa subvencijama zaguzvali....
 
Ma kakvi nisam clan znas vec cega da ne pominjem ovde... :) Ako daju povracaj daju ako ne, trazicemo preko matrapazina ili ti derikoze, uzece nam 400 evra mozda vise,a li cu dobiti plug :)
 
JUGI- Uzmi IMT 755VK!!!!!!!!!!!! Nemoj da se zafrknes i da uzmes niski kad vec kupujes!!!
 
Nazad
Vrh