Plug - osnovna tema

Originalne su radile odlicno, nadam se da ce i ove, materijal jako tvrd, jede brusnu ploču, jer morao sam rezati za 5mm dolje kod raonika da mogu ugraditi, takoder i prsa, sa gornje i donje strane..... Bojim se da nisu prekaljene, da nebi pucale
 
Malo smo ga isprobali ali ima jos finog stelovanja. Treba jos zahvat povecati ali posto je sabijena zemlja bolje manjim zahvatom a brze se ore i nema bar televizora.Jako lepo zaorava svu masu i odmah prodire do zadate dubine takoreci u metar sto mi je bitno tako da je plug polozio ispit
12f8939187c542374773b8a9ea38ec68.jpg


Послато са SM-G361F уз помоћ Тапатока
 
Koji trobrazni ravnjak za traktor od 100ks bi bio dobar za zaoravanje kukuruzovine ?? Drugar bi kupio, ja bih mu rado prodao moj Kverneland pa da kupim neki obrtac recimo ali mu se ne svidja sto je moj nizak i hoce da zagusi u kukuruzistu.
 
Koji trobrazni ravnjak za traktor od 100ks bi bio dobar za zaoravanje kukuruzovine ?? Drugar bi kupio, ja bih mu rado prodao moj Kverneland pa da kupim neki obrtac recimo ali mu se ne svidja sto je moj nizak i hoce da zagusi u kukuruzistu.
IMT 757 visoki klirens sa 3 brazde, ako ne nadje sa 3, uzme 2 dvobrazna, skine prednje pluzno telo, jednom I samo nasrafi zadnji deo na trobrazni. Ja tako pravio sa Leskovackim, ore ubija.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ma ne bi on nista budzio kao ni ja. Ako mozes da kupis normalno mozes ako ne bolje nemoj. Videli smo ima dosta Vogela ravnjaka na oglasima. Jel se prodaju dosta jer ih narod dosta poseduje pa ih ima ili ne valjaju ??
 
Evo ti jedan vogel..... Zakacio na imt 560.....hoce li ga moci vuci.?? Namjesten na 12"......to ce biti horor......





I da naglasim, ovo je original vogel, nije nikakva kopija.....
 
UN 350 su se stavljale i na FOP plugove 757 kad ih je kupio Vogel.

Jedan moj komšija (na žalost nekoliko godina već pokojni) je kupio novog trobrazdnog Vogela L850 sa UN350 daskama za svog Torpeda 75-icu. Koristio je tu kombinaciju godinu dana i onda prodao zajedno i traktor i plug. Ja sam bio tad zainteresovan za traktor ali je sve prodato a da nisam ni čuo da je na prodaju... Pošto je malo radio sa njim nisam imao ni prilike da vidim kako radi.
 
Ja sam orao lane sa dvobraznim Vogelom koji ima un 350 daske a drugar sa trojakom i un 400 i kada oremo jedan za drugim razlika se vidi u slaganju brazde kada se razdvojimo onda je druga prica,ali da se sa un 350 plug lakse vuce,stavljaju ljudi raonike od 350 na 400 kazu da lakse ide to nisam probao samo sam cuo iz price...

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
S kojim traktorom si vukao dvobrazni?

Mozda budem podigao zadnju brazdu i zaorao s njim, da vidim kako radi.....

Vidio sam kombinaciju L950 na 2x14", i traktor 80ks sa dw, ide ko podmazano......
 
S kojim traktorom si vukao dvobrazni?

Mozda budem podigao zadnju brazdu i zaorao s njim, da vidim kako radi.....

Vidio sam kombinaciju L950 na 2x14", i traktor 80ks sa dw, ide ko podmazano......
Belarus 552 isto je bio plug namesten na 2x35

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh