Plug - osnovna tema

Ja sam umro od smeha kad sam ga video u oglasima jos gledam reko da nije slikan mobilnim pa ispala prevrnuta slika ali nije lik ga bas naopako sklopio!:osmeh:
 
Ko god je prosao kroz Gospodjince u poslednje 2-3 godine sigurno je primetio jedan plavi plug 4 brazde obrtac. Kod tog su do skoro isto tako bile glave namestene naopako :D
 
Jel ima neko ovaj turski plug UNLU?Nesto mi se ne dopada kako okrece brazdu kad ore u kukuruzovinu dosta zetvenih ostataka ostaje gore...Bio sam kod ovih u MBV, cena je nesto preko 10.000e sa pdv-om u pitanju je VARIO model 4 brazde.

 
Ja sam konkurisao za taj Unlu plug u MBV Vrsac.Konstrukcija i greda od 3+1 ali plug samo 3 .Sva oprema sem vario podesavanja zahvata oko 7100eura.
 
Kad si konkurisao prosle godine?

Jel si ga video u radu, kako ti se cini?

Inace ovako kad sedis pored njega grdosija od pluga, samo sto su mi brazde nekako dugacke, gledam ove klipove i ne dopada mi se kako zetvene ostatke ih ima posle oranju tu i tamo, e sad pitanje mozda i nje dobro nastelovan plug?
 
Meni nekako greda tanka i slabašna ali snimak ume da vara a što se tiče oranja sa snimka to nisu uslovi za oranje nikakvi i teško je dati ocenu em je išao plitko tako da nema zemlje dovoljno na daskama i predplužnjaku da se to zaore ali možda i grešim.
 
Koliko se on samo naradio dok je to rastavio pa naopako sastavio pa još ako skonta šta je uradio pa opet sve ispočetka...
 
Meni nekako greda tanka i slabašna ali snimak ume da vara a što se tiče oranja sa snimka to nisu uslovi za oranje nikakvi i teško je dati ocenu em je išao plitko tako da nema zemlje dovoljno na daskama i predplužnjaku da se to zaore ali možda i grešim.

Ovo što sam ja gledao i za šta uzeo predračun je novi model sa ojačanim ramom.Samnom je bio drugar koji ima tri ozbiljna obrtaca a između ostalog i kuna multi mastera.On je sam rekao da masivniji i ozbiljniji plug nije nikad video.Daske su stvarno malo čudne i ne zaoravaju kao recimo vogel ove UN400 u koje se ja stalno i svuda kunem.
 
Imo ga je covek kod mene u komsiluku bas cetvorobrazda obrtaca,nije bio zadovoljan kako radi,dugo je bio u oglasima i trazio je ako se nevaram 5,5 hiljada godinu dana star plug .A zna da usteluje plug, nije valda dobro slago brazde kako on hoce,i prodo ga,nekom to nesmeta .al eto njemu smeta.
 
Lep ovnaj Vogel na trecoj slici,kako je zaoravao zetvene ostatke?

Послато са SM-J700H уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh