Koja je trenutna cena balirane lucerke(deteline) u vašem selu?

Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

s ve zavisi u kojoj je godini. ako je 2. 3. 4. prskaj sa pivotom.
sta se sada desava sa cenom lucerke posto je 1. otkos propao u 95% slucajeva:haha:
ja sam moju prodao po 150 din. sa prikolice nije kisla.
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

moze li neko reci koja je cena sena u balama :sta: :sta: :sta:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Moj prijatelj na stocnoj pijaci u Pancevu prodavao balu deteline prvi ovogodisnji otkos po ceni od 150 dinara.Inace bala je teka 15-16 kg tako da je cena opravdana....... :ppozdrav: :cao:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ja sam 1.25 kj deteline sto mi je ostalo od kada sam batalio krave dao u zakup za 300 e, detelina 3 godina na ritskoj zemlji prve klase.. prvu je pokosio 3 maja i imao je 230 balu, a pre neki dan je pokosio i drugu..
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ljudi sta se desava sa pravom lucerkom koja nije kisla:haha: ovde se svi frljaju sa nekim krsem, pa cena ide od 40 pa do 120. A prave robe jako malo.livadsko seno 80 - 100 :sta: :sta: :sta:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Bas sam kupovao detelinu pre neki dan u susednom selu proslogodisnja detelina bala ima oko 15kg i placao sam balu po 100 dinara..
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ja lanjsku prodao zadnje za 15 dinara kilo i kupuju ljudi! A bojo sam se da nećew otići i u februaru sam davao za 9 din/kg.... Ko bi se ovome nadao!
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ja sam ovih dana zavrsio drugi kos lucerke. Prodao sam oko 700 bala u proseku za 1 euro. Da li ce joj cena ici gore nisam pameta. Kod nas u ne samo selu nego opstini nema kravu da vidis. Sve kupuju ljudi iz Uzickog okruga.
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ja za 2 dana skidam trecu. poslednje sto sam cuo 120 - 130 dinara sa njive :sreca:= ::novac::
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

KOmsija prodao 1e/bali, bale sa Class markant 50, dobra bala, brat-bratu 17-18 kg, lud covek....., ja mu nudio da izbaliram sa Welgericom, ispalo bi nu bar 25% bala vise a dao bi za istu cenu, ...mentol :haha: :haha:
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ljudi sta se desava sa lucerkom? Niko nista ne pise.Mada nikad nisam imao u 4. otkosu 200 bala po jutru a kako izgleda bice i 5.
dajte neke cene.
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

tole zr je napisao(la):
Ljudi sta se desava sa lucerkom? Niko nista ne pise.Mada nikad nisam imao u 4. otkosu 200 bala po jutru a kako izgleda bice i 5.
dajte neke cene.
ajd malo smanji...

inace kod nas detelina ide koja je dobra roba 150-160 din/bala!
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Smanji ribu pobiću ceo autobus. :haha: Od 80 do 120 din po bali sve u zavisnosti od kvaliteta
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Pre neki dan prodao 2500 kg lucerke (nije kisla) za 15 dinara po kg. Imam jos 450 bala od oko 13-15 kg po bali... ko je zainteresovan nek izvoli ( nije kisla ni jedna).
 
Odg: Koja je trenutna cena deteline u vasem selu

Ludi dali neko trguje sa lucerkom ili svi cekaju sneg :cao: :cao: ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh