Selektor za semena

Kloki čestitam. :bravo:

Koliko je koštao?

Šta je u onoj narandžastoj posudi pored motora?
 
Pozdrav svima
Zanima me da le se neko sretao sa ovakvim grubim prečistačem i kakva su vam iskustva
2pzmg0m.jpg

Nadam se da sam postavio sliku pravilno :sta:
 
Selektor je iz Inđije i nosi oznaku G-42 služi za grubo prečišćavanje robe uglavnom kukuruza i pšenice, kapacitet mu je do 50 tona na čas, ima dva reda sita dosta koso postavljenih, a uz manje modifikacije može da posluži i kao finiji prečistač tj. da odvoji i lom mnogo bolje nego sada kao orginal. Ovi podatci nadam se da su ti dovoljni a ako te interesuje možda još nešto javi se imam isti takav potpuno kompletan i ispravan možda te interesuje i tako nešto.
 
kloki kako si zadovoljan sa novim selektorom?jesi radio soju sa njim?koliki je kapacitet?jel menjas sita na njemu,za soju,psenicu....?
 
Zdravo interesuje me broj telefona od tog proizvodaca unapred hvala.

- - - - - - - - - -

Evo mog selektora sa zaprasivacem.

- - - - - - - - - -

Evo ga moj selektorsa zaprasivacem.
 
koliko naplacuju usluge selektiranja zita kod vas?ja kad je sezona radim kod jednog koji naplacuje 3 dinara po kiologramu,bez obzira jel zito soja suncokret ili kukuruz!
 
Čini mi se da je i naš ovakav ali ga ne koristimo već duže vreme iako je ispravan. Jbg mali kapacitet,bučan....
 
Kapacitet jeste mali, meni je bio interesantan zbog godišta, zato sam ga najviše i uzeo, nije ni buka velika, meni je bitno da je proradio ;)
 
E to je super ako zadovoljava potrebe! A što se tiče buke i ona bi se dala rešiti. Inače zablokočio te možda max broj slika u poruci. Nzm. Nego kaži mi dal na kraju ove "debele" cevi imaš jedan lim koji takodje razdvaja seme?
 
Nazad
Vrh