Selektor za semena

didi je napisao(la):
Gooxx ne kažem da ti selektori ne izgledaju dobro ali brate gde nađe te cene da nam frljaš.Za 20000eurića se može doradni centarsagraditi i opremiti.raspitaj se malo za koliko novca Mlinoservis iz NS radi nove selektore po kopiji Bruno i Gomper.Mogu da ti naprave sve što su ti oči videle a džep ma para.

Trenutno najbolja sredstva za tretman semena su Lamardor,Raxil i Dividend.Do njih se privatno teško dolazi mada ih ima u malim pakovanjima u dobro opremljenim apotekama.Kada se sa njima tretira posao je 100% odrađen,a što se tiče tih koje kakvih praškova to zaobiđite.
Sto se tice selektora covek zna sta ima, a drugi pasus potpisujem. :ppozdrav:
 
Ja koristim dividend, koji sam dosad nabavljao na crno... I zadovoljan sam sa njim!
 
Moj selektor kupljen kao polovan za 400e,meni ocisti godisnje oko 2 vagona soje
pict0465.jpg
 
Potpuno isti koristim...
To pravi onaj čiča kod vas u Temerinu.
Kako si mu rešio skakutanje?
 
gooxxyy nemoj se ljutiti ali ovde tije bitno da kupiš za što manje para mašinu koja dobro radi , a sad koje pravio dal ovaj il onaj to nije bitno , bitno je da radi kako treba a nekošta puno ... :cao:
 
Mi koristimo jedan selektor rucne izrade koji jedan majstor kod nas to izradjuje i ima vec 5 takvih selektora i sve selektore iznajmljuje po selu pa i nama i kod nas godisnje preselektira oko 3 vagona zrnaste robe(sirak zito grasak) i placa se 200din po satu i selektor radi odlicno i ima kapacitet i do 3 tone na sat :ppozdrav:
evo par slika kako on izgleda
2dj9h1z.jpg


w0tc9g.jpg


6p2mo0.jpg
 
didi je napisao(la):
e moj goxy,pojma izgleda ti meni nemaš.Znaš dobro neke podatke o mašinama i očigledno si neki nakupac-preprodavac.Evo ti slike zaprašivača na kojem ja radim i koji koristi tečna sredstva(razblažena i ne razblažena) i praškaste fungicide.Ako hoćeš mogu ti lupati sve podatke o njemu ali mislim da za to nema potrebe.


To majstore, dokazi nadkupcima da ima i vecih i boljih masina!!
Svaka cast, a da na jugu SRBIJE neko koristi ove luksuzne zaprasivace i slicno nisam bas cuo, i da neko je isplati tu masinu od 20 000€, za jednu sezonu, neverujem, a voleo bi da znam de je, pa da obidjem tog koji to radi i ima takvu guzvu i red na masini. Vecina to radi skromno u mesalicu za beton pa polako, jer ga ne kosta 20 000€, a zavrsi poso, pa makar ga radio i nedelju dana, ma nemaju ljudi pare bre!!! :bravo: :bravo: :nono:



Postaviću i slike selektora i trijera za doradu semena.Ovaj zaprašivač radi tačno na tom principu za koji si ti tvrdio da nema niko u Srbiji.Sada nije ni vreme ni mesto da ti pišem gde sve kakvih zveri od zaprašivača i selektora ima,mada sve znam jer mi je to struka i mnogo sam doradnih centara cele bivše Juge obišao.


Post je spojen: [time]уторак, 15. септембар 2009. 03:34:51 MST[/time]
_________________________________________________
Evo i selektora


A evo i ultra trijera bez kojih dorada semena ne bi bila to što jeste


To majstore, dokazi nadkupcima da ima i vecih i boljih masina!!
Svaka cast, a da na jugu SRBIJE neko koristi ove luksuzne zaprasivace i slicno nisam bas cuo, i da neko je isplati tu masinu od 20 000€, za jednu sezonu, neverujem, a voleo bi da znam de je, pa da obidjem tog koji to radi i ima takvu guzvu i red na masini. Vecina to radi skromno u mesalicu za beton pa polako, jer ga ne kosta 20 000€, a zavrsi poso, pa makar ga radio i nedelju dana, ma nemaju ljudi pare bre!!! :bravo: :bravo: :<
 
pozdrav svima imam selektor PETKUS koji odlicno radi ali mi treba zaprasivac koji bih stavio u nizu da odma zaprasi psenicu i da udzakiram odmah ofarbano ako neko ima neka posalje adresu i slike od nekog proizvodjaca HVALA SVIMA
 
Koliko kosta selektor od te privatne radionice Balaz moze li broj telefona

Post je spojen: [time]1260282654[/time]
_________________________________________________
Moze i neki drugi proizvodjac ko pravi, posto sam gledao u Rumi bilo par komada sami grobovi ni za dzabe da su MOLIM KO ZNA NEKA MI POMOGNE H V A L A P U N O
 
neki osrednji kosta oko 800e,toliko su trazili na vasaru,kad sam ih zadnji put video.
govorim za balaz.
 
Ja sam iz Sida, kakva te lokacija zanima

Post je spojen: [time]1261811981[/time]
_________________________________________________
Meni je svejedno gdje se masina nalazi!!!
 
stigao novi selektorčić za finu doradu robe
interesantno je rešenje sa visećom lađom koja vibrira
izbegnute su sve krute veze koje prave najviše problema tako da se praktično nečuje
pravila ga je ista firma kao i onaj veliki u pozadini koji se dobrano naradio
i još uvek je perfektan








a>
 
Nazad
Vrh