Selektor za semena

petkus_1.jpg

Petkus.jpg

petkus2.jpg

evo malo slika do zida mi je pa i nemogu da ga likam kao treba.
 
Ljudi koliko placate_naplacujete selektiranje psenica ,jecam sa farbanjem i bez,koliko selektiranje soje ?
 
Mislim da je tvoj model k531, pogledaj na youtube, noviji od moga.....
Ljudi naplacuju 28€ za sat vremena, jer nesto ide brzo, a nesto sporije, pa nije realno da se naplacuje po kilogramu.....
Jesi probao raditi s njim, koja sita imas?
Nisi puno platio....
 
Probao sam ide to podosta kvalitetno i brzo.Vakum vetar je toliko jak da moze da izvlaci cela zrna zita,tih necuje se 4kw je motor.Sada mi je u planu da postavim koficasti transporter za utovar,a radi farbanja zita ce morati spirala,ima sita za soju i za zito.I detaljno da se ispeskari i ofarba,i da li ga postaviti na 2 ili 4 tocka?
 
Ja sam placao 6 din. po kg psenicu sa njegovom hemijom,njegove vrece nove po 25kg koje meri na digitalnoj vagi,njegovi ljudi za istovar i utovar,moje je samo da dovezem,platim,i krenem nazad natovaren,samo posmatrac......uradi 8 tona za jedno dva ipo sata
a ima i ovih sto imaju male trijere pa idu po kucama i rade 2 do 2,5 din bez hemije,sve ostalo moras sam organizovati
 
Ja ne znam u cemu je tvoj problem rekao sam ti pre 3 godine da me zaobidjes sa tvojim komentarima citam ja sve,ima urednika nemoras ti da glumis kada nisi.
 
Zato jer se ponasas pametan,a pitas pitanja ne daj boze.

Zar za to treba urednik,da se takvom znaji napomene da ima pisano o tome?
 
Nisam ja u pitanju ovde samo ,nego ti tako izbacujes u vise tema isti tekst provociras i ostale :off_topic: pravis i ulazis u rasprave bez potrebe.
 
Kis@ Ako si ti odgovorio ti smatras da je to cena u celoj Srbiji ?
Danger malo ovde na mom terenu (Srem :osmeh:) da radim nista puno vise radi sebe sam kupio da mogu da precistim zito sto ubacim kod sebe u magacin i silos.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Raspitivao sam se za selektor firme Balaž iz Temerina. Za moje potrebe dovoljan mi je najmanjeg kapaciteta od 300 kg na sat. Cena je 1100 evra. Treba mi za pšenicu i soju.
 
Nazad
Vrh