Selektor za semena

pa eto taj sto ti imas :) mislim da sam dobro citirao tvoju poruku
 
Iz Backog Petrovog Sela je selektor.

Jesi li radio sa njim soju do sada i kako si zadovoljan? Ja sam neki dan kupio od njega selektor uradio 20t prosa, perfektno ga ocistio. Probao soju i ne svidja mi se, ulaze polutke u selektovano. Dobio sam sito za polutke od 4,5 mislim da treba vece. Koje ti koristis?
 
Za soju treba duguljasta perforacija od 5 mm tj.donje sito_Od 4,5 zna da se zapuši lomom pa ode sve u selektovano.
 
Zasto soja 5? Cime nju prasite?

- - - - - - - - - -

Kod nas dinar po kili, dobijes selektor u avliju, pa radis sam na svojoj struji sa svojim ljudima.
 
Zasto soja 5? Cime nju prasite?

- - - - - - - - - -

Kod nas dinar po kili, dobijes selektor u avliju, pa radis sam na svojoj struji sa svojim ljudima.

1.Nema kod nas puno soje,mozda 50-100kg uradim,pitanje je i da li toliko uradim.
2.Veruj mi da je tako najbolje,posto radne snage nema nikako.

@montoya
Nemam reg.prevoz.
 
Sa tebukonazolom,ta slavinica je golo govno,kao i ostali delovi,poput elevatora,da je mogao od jos tanjeg materijala da ih napravi.
 
Selektor lepo radli,ali ostali delovi su losi.
Elevatori od tankog lima namesteni,imam utisak da ih svakog casa mogu rukom smotati.Da li je od 0,5mm smotao lim i namestio elevator.
Noge sto nose elevatore,valjda je od najtanjih cevi sto je u trgovini postojalo,kupio i namestio.
Slavina za hemiju,igracka.Nit moze dobro da farba,nit moze da se odcepi kada se zacepi.
Sita od topole namestena,sad posle godinu dana su se dosta izdeformisala.
Jednom recju,dosta fuserski za nesto sto bas nije jeftino.
 
Koliko znam ne pravi on sita nego neki stolar iz njegovog mesta. isao sam neki dan kod njega po sita za soju.
A kako si onda namestio da farbas psenicu? mislim da sam na tvom snimku video da farbas preko njegovog elevatora
 
Nazad
Vrh