Cena suncokreta 2016

Sta je babi milo,to joj se i snilo...uz malo maste sve je moguce..
Elem,bar to nam niko ne moze zabraniti,da sanjamo i na kraju dosanjamo::novac::
 
Mislim da malo preterujete sa tim cenama s obzirom da je posejano mnogo bar kod nas u okolini... Ja kad bi mi neko dao 40 din sa pdv-om sve bi odma prodao. Neka bude da za sad gresim pa da se posle obradujem :ppozdrav:
Cenim ja tvoju skromnost ali ipak mislim da je pametnije da izbrises ovaj post! Nadam se da me neces pogresno shvatiti!
 
Cenim ja tvoju skromnost ali ipak mislim da je pametnije da izbrises ovaj post! Nadam se da me neces pogresno shvatiti!


Mislis da nas prate da ne vide to sto pisemo? Dajte ljudi nema to veze s vezom! Prosle godine da se nisu zajebali i u startu dali malo jacu cenu niko ne bi pravio ''pitanje'' ni da su nam dali i 35 din. Sve to zavisi od neceg drugog a ne do tog sta mi mislimo. To je moje misljenje. I ostajem pri tome sta sam napisao!
 
Razumem ja tebe i svestan sam toga da ne formiramo mi cene na forumu ili nekim izjavama ali budi siguran da ako samo naslute da smo zadovoljni sa cenom od 40 din ko iz sale ce izaci sa par dinara manje od onih sa cime bi smo bili zadovoljni.
Tako da ne treba nikad zaboraviti sa kim imamo posla. Od takvih moze se svasta ocekivati!
 
Prvo pogledas cene u okruzenju,pa skines 5-6 din pa onda dobijes 22 din?... odakle vam takva informacija ? Cena ce biti od 35 do 43 din...
 
Ljudi,nemojte da se zagrejete za cenu od 45din,cisto sumnjam da ce biti i 40,tako je bilo i sa psenicom pre zetve koliko su placali??16-17din na zeleno i rekli su da treba sacekati jos malo da ce cena ici malo gore,kad smo krenuli sa zetvom niko nije hteo da kaze cenu,cim je zetva psenice stigla pri kraju kazu bice 15din,a sad ne mozes prodati psenicu ni za 13din jer nemaju pare da isplate psenicu a radimo godinu dana ko crnci i sad na kraju kad smo skinuli svu povrsinu i cekamo neke prve pare oni nece da kupe ni za 13din jer nemaju pare...j**** ti drzavnu i sve,nas narod treba je*ati
 
sta lupas gluposti jos dosta ste i dobili za zito, ja sam jos januara cuo da ce cena zita biti 12 dinara.na zeleno su je placali 8-10 dinara.tako da je ova cena od 14.5 din i veca od ocekivane.
 
Juce kod jednog otkupljivaca onako dosta jakog i kaze covek ako suncokret bude bio 30din u zetvi puna kapa kaze nismo ni svesni sta nam se sve sprema.Covek bas dosta razocaran u ceo sistem izgradio veliko otkupno mesto i lepo krenuo sa finim cenama ali sada ga kaze otkup zita ukopao ko nikoga boji se da ce suncokret biti presudan faktor u ovoj pljacki.
 
Slobodno mu reci da se ne sekira.Pre dva dana je licno meni nudjeno oko 305 eur u zeleno.
 
Da....a pri polasku je doslo do 310eura.Doplate posle nema.To je sto je ako uzmes pare.
 
Nazad
Vrh