Cena suncokreta 2016

Ja opet ponavljam da bih finansiski ucestvovao kao akcionar u pravljenju zadruge ili skladisnih prostora.Ali da ucestvujemo svi mi odavde sa foruma.E kad nasa roba ide u nase silose druga ce prica biti,ovako mozemo da se zalimo ali,Svetom Petru.
 
Jel se zna nesto novo oko cene, kod nas niko nista ne zna... pitao na par mesta...:sjasi:
 
Ovamo ne da ne znaju cenu, nego su prestali , a neki nisu ni poceli sa isplatom akontacije.Jedan otkupljivac je izasao sa nekom ucenom, ako se obavezujes, da njima prodas vagon suncokreta, onda sada dobijas 100 hiljada:ideja:
 
Danas mi rece covek iz Izbista kod Vrsca,sejao je neomu prosek mu je 2500 po jutru i dobio je akontaciju na 35,pravio ugovor i treba da mu isplate pare za 7 dana po ugovoru.
 
Suncokreta ima mnogo manje nego što su oni izračunali. Videće se šta će biti sa cenom.
 
Diklofen, razumeo sam sta hoces da kazes.... hteo sam da kazem samo da njih ama bas nista ne sprecava da satave i cenu od 200 evra, mi smo totalno bespomocni... zito su uzeli po 15-16 dinara,(sta smo uradili, nista) suncokret ce po 30+ koliko se smiluju, sa kukuruzom nesmem da ni da razmisljam sta ce da bude.....
 
Ja sam ovo prvo zrno odneo u Graneksport, 33 akontno pare dan za dannom...Ostali se nesto glupiraju kao 30din a pare neznaju kad ce uplatiti, more mrsss...
 
Nazad
Vrh