Porezi i Doprinosi

danas i ja dobio odvodnjavamje i celo moje selo da popizdim koje odvodnjavanje susa i ove godine
 
Pa zar nije receno da se nece placati odvodnjavanje zbog proslogodisnje suse ???
Е хвала ти, баш ме насмеја јутрос! Па велики вођа је још пре 5 год. рекао да ће бити б о л н о и стално то понавља, ал' народ мазохистички.::vadjenje_repe::
 
Na proslogodisnju i ovu susu uredno stizu resenja za odvodnjavanje, rok 15 dana
Takođe sam i ja dobio ali piše da treba da platim i za prošlu godinu a plaćeno je u dve rate. Još sam krajem 2016. Bio da vidim koliko duga imam i uplatio i posle za celu 2017. Moraću da ponesem priznanice o plaćanju i da se uputim kod njih da vidim u čemu je stvar.
 
Ne vidim da li ima da uopste neko pise u mozda nekoj drugoj temi ali da prijavim da sam dobio resenje za porez na imovinu za 2018god koji je drasticno uvecan jer su podigli osnovicu,u pitanju je opstina Backa Palanka. Cini mi se da je na delu jos jedna prevara gde osnovicu utvrdjuju na osnovu prosecne cene u toj zoni a ne na osnovu prosecne vrednosti po klasi zemljista.
Recimo ja sam pre par meseci kupio neku zemlju 3klase i priznali su mi cenu iz ugovora od 530.000din po kj i na tu vrednost platio porez na promet a sad mi za tu istu zemlju racunaju osnovicu odnosno cenu od 733.000din po kj sto je suludo i mnogo bezobrazno.
Ne znam kakva je sitiacija po drugim opstinama i da li se vredi buniti i organizovati neke proteste jer ovi kako su krenuli uzece nam sve na poreze na imovinu doprinose i odvodnhavanje

- - - - - - - - - -

Pisite sta se desava u drugim opstinama jer ako cutimo o tome opet cemo najebati. Nije dzabe receno da ce nas sitne naterati da prodamo i ovo malo zemlje
 
Meni je u Apatinu stigao porez neznatno uvećan u odnosu na prošlu godinu, a tako je većini isto. Problem je verovatno sa promenom zone gde se zemljište nalazi.
 
Nazad
Vrh