Formula 1

Dosta je Italija skuplja, istina Monca je legendarna staza, ali ni Hungaroring nije krš :nono:, misliš li da bi čika Berni dozvolio da u otprilike 25 trka bude neka krš ? ::namigivanje::
 
Zar Prva nije preuzela TV prava, ako se sećate tako je isto bilo i pre dve i pršle godine, nije se znalo do poslednjeg dana da li će neko otkupiti prava ili ne :udri:...
 
Za mene nema zime dok je RTL Kluba.... Jes da je na mađarskom jeziku, ali će prenosa sigurno biti.... a i komentatori su bolji nego ovi naši domaći...
 
Hungaroring '96
mkceo7.jpg

Pozdrav od H.H.Frencena na Hungaroringu '98
2nlzihc.jpg

Tad se na Hungaroring ulazilo sa laznom "novinarskom" akreditacijom.Putovalo se vozom i busom,10 nezaboravnih dana avgusta 1998,medjutim,jedna stvar je ceo odmor zeznula.Mi putujemo kuci,a zeleznicke kompozicije pune tenkova i vojne masinerije pravac kosovo.
 
I mene to interesuje, ali nzm da li će biti prenos i da li je Prva preuzle prenos....ako neko sazna neka javi ! :D
 
Uvek sam cenio RENO-a, jer je stvarno bio revolucionar u F1, još iz vremena ranih 80-ih kada su pilotirali čuveni Arnu i Žabuj. Padali su u defanzivu tokom godina, povlačili se i vraćali ali su ,po meni ostali predvodnici u inovacijama. Oni su uveli turbo motor tih godina, pa im je FIA ograničila kubikažu na 1,5 litara dok su klasični motori imali zapreminu 3 litra. Oni su uveli i elektro pogon ventila i vrteli preko 20 hiljada obrtaja. Drago mi je danas i zbog pobednika koji vozi njihov motor a i zbog Petrova kao trećeplasiranog.
 
Drago mi je što je Vitalij Petrov konačno jedan Rus koji se popeo na pobednički podijum, makar kao i treći :D
 
Pamtimo da su nekoliko puta vozaci Reno-a proglasavani od strane novinara kao moralni pobednici iako tada nisu imali konkurentne performanse, ali su to vestinom i zasluzivali.
 
Nazad
Vrh