Formula 1

Такође увек. Једини тим од почетка. Остали све имена спонзора, и танге франге.
 
I ja mislim da si stekao pogrešan dojam o Alonsu....
Nisam ja to mislio o njemu kao vozacu , izuzetan vozac ali kao covek je nula samo prati sa koliko njih on prica ,kad nije on prvi bio to kvalifikacija ili trka cesto ni ne cestita kolegama ili ako to i ucini onda onako preko ku.... to uradi , a zadnju kap u casi je bila zadnja trka u prosloj sezoni kad je Fetel pobedio ja da sam bio na mestu alonsoa bar bi prisao i cestitao protivniku a curanko okrenuo leda da ga i nevidi e to odaje kakav je on uopste covek
 
Super kvalifikacije. na kraju puno sreće ili dobrog tajminga za hamiltona i red bullove, iako sumnjam da su planirali da će kiša stat tako brzo i staza se počet sušit...na kraju onaj zadnji je imao najbolje uslove i to odlično iskoristio. a sutra ko zna:sta: . po prognozi sutra KIŠA*:bravo:
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam prošle nedelje saznao da nema više dosipanja goriva u toku trke ::sramota::
 
Каква трка сребрних стрела....одавно нисам гледао интересантнију трку и то без тимских наредби....Не зна се ко је луђи, Луис или Нико...
 
Nema dosipanja goriva vec 2 sezone. Dobra borba izmedju njih dvojice, ali ovi turbo motori mi nisu nesto. Formula je izgubila svoju car, onaj zvuk je smesan. Zato je tu Moto GP :osmeh:
 
Звук Ф1 није смешан и доста је сличан оном звуку мотора из старе турбо ере...Тако се причало, када се прешло са В12 нa В10..вратите нам В12, па онда се прешло са В10 на В8, па се кукало какав ужасан звук, враћај В10... Иста се њесра понављају сваки пут....

- - - - - - - - - -


турбо ера из 80тих и сенин мекларен из 1988. запремина је 1,5 В6...много добар звук, мене је иритирао онај звук свих В конфигурација без турба јер су бле прегласне...
 
Brzi su i ovi motori,medjutim oni se vrte na oko 11000 obrtaja u trci na ranije oko17000 ako se ne varam, i zato nemaju taj ostar zvuk , sve je to zbog potrosnje goriva ,ima i dopuna elekt. paketa akomulatora kao hibrid, pa ko vise ustedi goriva sve gluposti do gluposti samo da bi se usporila formula...ps kao da ni sada nece biti spektakularnih izletanja i povreda...e moj Berni :
 
Нема везе са Ф1 али је ипак ауто спорт у питању са невероватним Аудјем С1 из рели групе Б.
Последњих 20так и више секунди говори све каква је икона овај ауди у ауто спорту....


Звук који прави турбо и мотор су невероватни
 
Ja sam pre bio lud za formulom jedan dok je jos mika hakinen vozio a sada stvarno postalo dosadno...
 
Nazad
Vrh