Formula 1

IDEEEMOOOO Hungaroring :bravo:

- - - - - - - - - -

Dobra trka, dooobra! ::super::

Na kraju umalo kuršlus, ali bitno da su svi zavrsili do kraja u komadu :osmeh:
 
jesam navijac crvenih, ali realno gledano mercedes je privilegovan od strane sudija. Prosla trka Ham krenuo u boks i predomislio se. Masa i Kimi su prethodnih godina za isto bili kaznjavani. danas Bottas u incidentu sa 2 vozaca i bez kazne. Da je kojim slucajem izbacio Vettela iz trke, gotov sampionat pre pauze.
Greska mehanicara i Sainz sa 9 plavih zastava kostase nas(gledaoce) borbe za pobedu. Kimi standard. Brz kao i 2012. Ne silazi sa podijuma. Na Spa bi trebao da dobije nov ICE, malo srece i eto mu pobede. Cisto da opravda nadimak :osmeh:
 
Slažem se Tomo, malo gledanja kroz prste, ali manje-vise uvek se nekome progleda kroz prste ;)

A ono za box na prošloj trci mogu da se vade na "bad communication", onaj kontakt Fetela i Botasa je najavljen da će biti pregledan posle trke, ali posle trke je istaknuto obaveštenje "no further action"... Žao mi je i Botasa i Kimija jer se vidi da imaju konstantno dobar tempo, ali jbga kad su propustili da osvoje više poena pa i pobeda (Botas) i sad moraju da "rade" da kolege...
 
Навијач сам Мерцедеса и жао ми је то што се издешавало Ботасу, да буде водоноша и жртвено јаре зарад Луисове победе...Да су га увели у бокс други пут, до овога не би дошло, али нажалост постали су као некдашњи Ферари, када је фаворизовао великог Шумија, а сви осали су тада сисали весла са тактитком...Такоже и Кими, јбт пустио је Фетела у другој кривини, ни да се потруди да га затвори, да се овај помучи, па имао је другу тактику са гумама...исто је он овде водоноша...возач кога изузетно ценим и када год сам у прилици навијам за њега, јер сам навијао чим се појавио у мекларену 2003. године, као наследник Мике...

Ботас је требао да добије бар 5 места казне за оба инцидента, а не овако...јбг изгледа да онај ко груне огромну лову у ту Ф1 има привилегије...у овом случају мој мерцедес, мада је и Ферари у прошлости правио срања и те каква А1 ринг Рубенс 50 метара пред циљ пропушта Шумија, који тада није имао конкуренцију...Па онда оно срање са пехаром и конференцијом...нико није кажењен за то....ипак је то свет који ми ен разумемо...нити ћемо нажалост....
 
Dobra trka zanimljiva a sto se tice kaznjavanja ja sam protiv sve je to draz trke.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Da i ja se slazem takve trkacke incidente ne treba kaznjavati. I pravilo za sve. Ali komisija F1 je uvek pristrasna za neke timovo i tu se gubi draz.

Послато са SM-A520F уз помоћ Тапатока
 
Bas cudno, Ferariju uveli i drugi senzor i oni od jednom popustili. Sta ti je senzor, tako mali, a tako zaje..n
 
Normalno da ce to reci, pa nece valjda priznati da su muljali.
Ovo im je sve prokletsvo kad su oterali Sumija da bi doveli obog retarda Alonsa. Proce jos dosta godina dok ferrari ne bude ponovo onaj pravi. I Vetelu se isto ponavlja sto i Alonsu, samo nekako mi se cini da je spanac bio bolji, ali da je ferrari bio losiji. Vetel me jako razocarao kao vozac jer sam iskreno mislio da je mnogo bolji. Medjutim on pravi greske koje ne bi smeo, kao ona u Nemackoj.
 
Gledam sad trku i samo cu reci: Koji IDIOTI u ferarriju. Kao da su im glavni stratezi dosli pravo iz nekog srpskog rijalitija. Fetel vec nekoliko trka ocajan.
I ne treba da uzmu titulu kad su totalni idioti. Mercedesu kapa dole i cestitam titule.
 
Мерцедес је усрао за медаљу са тактиком, изгубили су још једно место на стази због прераног одласка Луиса у бокс. Значи ферари тактика 10, мерцедес 0 овај викенд....на крају коначноооо да видим КИМИЈА на топ првом месту и победа после 10 година за Ферари...10 годинааааа...сручио човек онај шампањац очас посла, а инжењера ко шиша....
 
Slažem se sa Tomom... Mogu da dodam samo i da od kad im je umro gazda, kao i oni svi da su umrli sa njim...

Drago mi ja zbog Kimija, svaka mu čast :bravo:

Mečka keva :ppozdrav:
 
Za divno cudo ti idioti su juce ipak dobro proracunali, sto im je bio problem vecim delom sezone. Perfektna voznja Kimija. Drago mi je zbog njega. A on u izjavama mrtav ladan. BWOAH i jos par reci :haha:. Fetel pukao nacisto. Ne moze da se nosi sa pritiskom. A izgleda da je Ferarri imao problem sa vazdusnim tunelom jer novi delovi nisu funkcionisali kako treba. Vratili su stariji aero paket i izgleda dobili na performansama.
 
Dobro jutro, dobar dan svima :ppozdrav:

Ko je propustio kvalifikacije jutros evo poretka za sutrašnju trku (prvih 10)... https://ibb.co/DDyWNqQ

U Q1 17 vozača u jednoj sekundi! Baš je bilo neizvesno do zadnjeg kruga...

Najveće iznenađenje je Lando Norris u McLarenu koji je završio kao osmi, a u jednom delu kvalifikacija je došao i do četvrtog mesta, što znači da ima snage u tom bolidu za razliku od prošle godine... Najveće razočaranje mislim da su vozači Reno-a koji nisu uspeli da prodju u Q3 iako su (na trenutke imali dobar tempo)...

Osim McLaren-a, i tim Hass-a je odradio izuzetno dobar posao i nadam se da neće imati maler kao prošle godine u trci kada su posle prvog stajanja oba vozača odustala...

Trka je sutra u 06:10 po našem vremenu.
 
Nazad
Vrh