Poljoprivredni sajam Novi Sad 2016

Ova zadnja masina crne boje u sredini najbolja....
 
Ja bio danas,sramota 40 min čekao u redu za kartu.
Sve po starom jedinu novinu koju sam video je rakovica transporter ,zanimljivo prevozno sredstvo,brzina 40 km/h ali cena ::lose:: bezobrazno skupa.
 
I mene interesuje od koliko sati se otvaraju kapije sajma, i kako je sa parkiranjem, gde je najlakse pronaci mesto (po mogucstvu da se ne placa :haha:, salim se.). Planiramo posetu u sredu, ako se poklope kockice.
 
Ljudi kakva je situacija sa parkiranjem u gradu, da li je vremenski ograniceno ili kako?
Treba da ostavim auto skoro ceo dan, nakupilo mi se posla u Ns , odgovara i dalje od sajma neki parking, dobro ne bas temerin ili kac :haha:
 
Pogledaj ulice Hadzi Ruvimova,Cankareva,Janka Cmerlika,Svetislava Kasapinovica...tu je besplatan parking,a parkinzi su dobro uredjeni i obelezeni.

- - - - - - - - - -

ILI platite parking u garazi kod pozorista u centru,pa sednete u bus(stajaliste za bus je ispred pozorista i crkve pored garaze,sacekate bus 8 koji ide direktno do sajma).
 
U subotu nije bilo problema sa parkiranjem, nisu bile velike gužve. Sve ulice u blizini sajma se nalaze u plavoj parking zoni, gde god neđete mesto dnevna parking karta košta 100 dinara, SMS se šalje na broj 8215.
 
I onda možete dobiti kaznu jel je obeleženo da za vreme sajma važe dnevne parking karte u vrednosti od 250 din.
Ja sam parkirao u ulicu preko puta ,nije bilo problema za parking mesto i uzeo celodnevnu kartu od parking majstora koji se tuda motaju 250 din cena karte.
Pitao sam pauk ne nosi samo dele novčane kazne za nepropisno parkiranje.
 
Nebih ja bas puno verovao ni tima sto naplacuju.Uzimaju pare sebi.To im je biznis.Kad ce da uzmu lovu,ako ne za vreme sajma.:osmeh:
 
250 dinara je na parkingu koji pripada Novosadskom sajmu i u jednom delu ulice Novosadskog sajma (ispred hotela Park), gde su inače užasne gužve, u svim ostalim ulicama se parking normalno naplaćuje. Bolje parkirati malo dalje pa prošetati.
 
Idete na zadnji ulaz na sajmu, tu bar ima mesta za parking. Pored sajma do ograde ima neka livada mesta koliko hoces a i kod obliznjih zgrada se nadje uvek neko mesto.
 
Koje se cudo danas dogodilo na sajmu,na ulazu u sajam neopisiva guzva svi cekaju da kupe kartu a samo 4 saltera ih prodaju sto je nedovoljno za ovako nesto,ljudi nezadovoljni pomenutom procedurom poceli da se komesaju,cekao sam skoro pola sata u guzvi taman sam dosao na red da kupim kartu neko je javio devojci na salteru da obustavi prodaju karati,i ona stala i zacudjeno gleda sta se desava,kad se na balkonu pojavi direktor i kaze pustaj sve bez karte unutra u sajam,tako da se stvoreni zastoj rascistio,dok su me drugari cekali napolju da kupim kartu ulazna vrata su zatvotili,oni su posle redovnu usli u kupili kartu kada smo mi u guzvi prosli besplatno.
 
Nazad
Vrh