Prelazak na vBulletin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja satima pokušavam da se prikačim sa avatarom sam se zafrkavao onoliko a slanje poruke nemogu da ukapiram nikako valda će ovaj pokušaj uroditi plodom
uraaaaaaaaaaaaa uspeo sam
 
Nema potrebe za vredjanjem niti za kukanjem povodom novog foruma.
Stara verzija foruma je morala da ode. To je bilo samo pitanje vremena. Pravila je previse problema oko odrzavanja.
Korisnici su navikli na staru verziju i sad je malo teze naviknuti se na novu.
Svaki pocetak je tezak zato nam dajte malo vremena da sredimo sve i ucinimo forum jos boljim nego sto je bio.
 
Jel vi mislite da mi volimo sto moramo da se privikavamo na nov sistem rada ili mislite da ce se neko obogatiti od necijeg prisustva ??
 
Kako da prikacim slike u post? Probao sam sa uputstvom sa strane 2 ali ne ide! Stalno ubacuje "Broken url"

Gde je detaljno uputstvo, sve sam pretrazio i nigde ga ne nadjoh?
 
Nemam poruka sve su izbrisane.

Poslato contains 0 messages. You have 1 messages stored, of a total 100 allowed. (Empty Folder)
 
Poslednja izmena:
Resio problem sa porukama. Iako sam pre prelaska sveo broj na 37, ne znam kako na novom forumu su mi se pojavile sve poruke od pocetka rada pretpostavljam. Kada sam ih pobrisao bio je opet problem jer sam imao i moje poslate poruke isti skoro broj kao i primljene. Znaci uradio sam kompletno brisanje Inboxa i Outboxa i sad sljaka ekstra.
 
Otvorim "Sta je novo" i izbaci mi zadnje postove,procitam ih i ponovo otvorim "sta je novo",pokazuje te iste poruke ali nisu boldirane-verovatno se tako oznacava procitan sadrzaj.Mislim da je bio bolje reseno na prethodnoj verziji gde su se procitane poruke odmah uklanjale.Ovako je dosta nepregledno.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh