Prelazak na vBulletin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
poruka.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
Zasto mi prebacuje i mesa forume?Konkretno:hocu da otvorim temu prasenje krmaca,a izbacuje mi zivinarstvo.
I kad procitam nove poruke,opet se pojavljuju.
 
Sto bi rekao Zdravko Colic "Ja ovo nista nebih dirao". Bolji je bio stari forum.Ovo mi sve nekako :sta:
 
Ali ima puno boljih tehnickih resenja za rad samog foruma,olaksava rad i nama rukovodecima a za uzvrat daje vise opcija i aplikacija clanovima samo je problem privikavanja.
U principu kome treba osnovno isto je kao i pre ko hoce da se zeza i istrazuje nek ukljuci mozak.
 
Na starom forumu odgovori na moje najposjećenije teme su mi dolazili na moj email, a sada ih nema,kako da to ponovo vratim.
 
Na starom forumu odgovori na moje najposjećenije teme su mi dolazili na moj email, a sada ih nema,kako da to ponovo vratim.
Na pocetnoj stranici kod svakog foruma ima zeni krug za kvacicom. Preko toga se mozes pretplatiti na forum da ti stizu obavestenja na mail.
A na odgovore na teme u kojima si i ti ucestvovao mozes da vidis preko linka u meniju Brzi Linkovi > Pracene teme

@galki
Koliko imas ukupno poruka? Dozvoljeno je imati ukupno 100
 
E jeste ga zasrali brate...
Pa vi mislite da mi seljaci imamo vremena da se zajebavamo kad dođemo umorni sa njiva
Pa celo veče sam izgubio vršljajući po ovim glupostima koje vi moderatori, administratori urednici i ostali izmišljate
Iz ovoga se čini da je cilj foruma samo što duže zadrđžavanje na sajtu... Ja ipak mislim da cilj ovog sajta treba da bude nešto drugo
 
Lele, nisam bio nekoliko dana na forumu i šta napraviste od njega...
Ne mogu da se snađem uopšte.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh