Prelazak na vBulletin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kolko ste platili vbulletin licencu, ste direktno kupili na sajtu kod njih?
 
Da uzeli smo direktno od njih Publishing Suite 4.0 licencu.
Cene mozes videti na njihovom sajtu.
 
Uf znam cene su deracina, kontam sigurno ima da se nadje jeftinije. To ti je ko da kupujes apple proizvod u apple store ;)
 
Nije dranje. Uzmi sam da napravis forum slican u php+mysql, trebace ti 500+radnih sati po min 4eur.
 
Pokušajte da naštelujete malo bolje verziju sa mobilnim telefonima. Nemože da se postavi slika iako postavka za avatar i profil radi
 
koja adresa se kuca, da bi se pristupilo sa mob telefona? (Kao sto je npr verzija b92.net za mobilne m.b92.net). Postoji li tako nesto za poljoinfo.com?
 
Ukoliko imate mobilni telefon sa androidom mozete koristiti Tapatalk.
 
Na mnogim telefonima u okviru programa za pregled tj surfovanje (browser) postoji opcija "mobile view" ili slično pa sam browser prilagodi prikaz za mobilni telefon.
 
Zašto ne mogu da otvorim zadnju stranicu od ove teme.Dođe do odgovora 171 i ni makac.Neće ni preko opere.
 
Kako da kad otvorim Kontrolni panel gde su mi izlistane teme koje pratim, odem na poslednji PROČITANI post na toj temi? Imam opciju na poslednji post, ali ne znam koliko unazad onda da se vraćam, pogotovo na aktivnijim temama...ako kliknem na ime teme, odem na prvi post.
 
objasnjenje.jpg


  1. Ovo dugme koje liči na kružić vodi do poslednjeg pročitanog posta
  2. Naslov teme vodi do prvog posta
  3. Mali četvrtasti znak vodi na poslednji napisani post u temi

Ako sam dobro razumeo pitanje, ovo bi trebao bi trebalo da pomogne. Ako i dalje ima problema reci, pa da vidimo da se reši.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh