Prelazak na vBulletin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Elmir ispod ovog polja u koje kucate tekst imate dugme dole desno koje kaze "Idi na napredno" kad kliknete na njega izbacice Vam i opciju da ubacite sliku,ako ste se snalazili na prethodnoj verziji foruma snaci cete se i na ovoj bez problema.Pozdrav.
 
Da li se prijavljujete sa starom lozinkom ili novom?
Verovatno je tu problem.
 
Da li se prijavljujete sa starom lozinkom ili novom?
Verovatno je tu problem.
Sa novom lozinkom i na e-mail adresu dobijam ovu poruku:
Vaš nalog na Poljoinfo je zaključan zato što se neko pokušao prijaviti na Vaš nalog sa pogrešnom lozinkom više od 5 puta. Moći ćete se prijaviti na Vaš nalog sa Vašom lozinkom za 15 minuta.
Šta da uradim :haha:
 
Pa to znaci da ste pogresili lozinku 5 puta i morate cekati 15 minuta da bi probali ponovo da se ulogujete.
To je sistem zastite ukoliko neko pokusa da vam provali sifru.
 
Pa to znaci da ste pogresili lozinku 5 puta i morate cekati 15 minuta da bi probali ponovo da se ulogujete.
To je sistem zastite ukoliko neko pokusa da vam provali sifru.

Ma to sam ja pokušao da se ulogujem sa drugog kompjutera i nisam pogrešio
šifru a posle mi javlja da je neka osoba pokušao da se prijavi na moj nalog
 
Znaci ili ste vi ili neko drugi pogresili 5 puta u unosenju korisnickog imena i lozinke.
Sistem nemoze znati dali ste to bili vi ili neko drugi zato pise neka osoba.
Ukoliko imate problema sa pristupom obratite mi se preko privatne poruke da resimo problem.
 
Kod predstavljanja clanova i u kafeu su iskljucene zahvalnice.
 
Forum se sporije učitava kada se unese adresa poljoinfo.com , jer mu treba neko vreme da redirektuje sve informacije i da se konektuje na mysql bazu sa www. Vidim da ste rešili problem, koji mnogo vbulletin korisnici imaju. Logovanje bez www.
Forum je super, sviđa mi se struktura, kao i boje i način na koji ovaj forum ''kotrlja''.
Ako vam bude bila potrebna neka slika sa izradom u fotošopu ili neki dodatak na forumu, slobodno mi se obratite, tu sam da pomognem.

Pozdrav
 
Da li može da se ubaci opcija ,izbriši poruku,makar na pola sat .U temi pšenica sam greškom poslao 2 slične poruke a nema opcija da je uklonim.Molim nekog od urednika da izbriše prvu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh