Prelazak na vBulletin

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A postavljanje slika sa mob? Ako može u profilu trebalo bi da može i u poruci.
 
E to to brate, ja probao da klikćem i na kovertu, ne bi mi palo na pamet tu da kliknem, to je to, hvala :ppozdrav:
 
Dodavanje atachmenta, samo opterecuje nas server, pa je za sad odobreno sam u delu za traktore i to je da se vidi kako će funkcionisati.
 
Svi znamo da par dana forum nije radio (database error pa onda nešto drugo), ali meni evo otad ne stižu email notifikacije o novim postovima u temama koje pratim. Iz kontrolnog panela sam selektovao sve, pa izabrao "odmah, preko emaila" čisto da probam, ali mi i dalje ne stižu emailovi.

p.s. ne rade ni linkovi gore na vrh strane, verovatno ni ne postoje stranice "voćnjak" i "proizvodi" pod voćarstvo, pa možda to neke nove članove bude zbunjivalo...neće se snaći da kliknu baš na reč "voćarstvo"

p.s.2 ako treba neke programerske pomoći vičite, za moderatorske i ostale nešto i nisam ja taj tip čoeka :)
 
Nije tajna, završio sam srednju elektrotehničku za telekomunikacije, zatim višu elektrotehničku za nove računarske tehnologije, pa fakultet za poslovnu informatiku, a u planu mi je i master.

Radim na nadzoru i održavanju interneta cele Srbije kod našeg najvećeg provajdera :) I ne samo interneta, ali tako mi najlakše da objasnim :D

Ako nekom znači, Cisco, Juniper i RedBack ruteri, zatim MSAN/DSLAM uređaji za ADSL, kao i razni serveri..
 
Jašta brate, samo ti pošalji privatnu poruku šta god te muči, vezano za kompjuter, programiranje, baze podataka, telekomunikacije, internet itd.. :D
 
Pravio sam tabelarni prikaz vinskih sorti grozdja u ekselu hteo sam da to postavim u vinogradarstvo ali neide cak ni u album.Kako da to postavim ako mi neko moze pomoci::pomoc:;
 
Upravo tako, prebaci u sliku, ako ne umeš ili ne ide, stisni dugme print screen, pored num lock i screen lock, pa otvori paint, pa idi na edit paste i eto je slika, onda samo još file save as, ukucaš ime, izabereš JPG dole umesto BMP pa to okačiš kao sliku svaku
 
imam jedno pitanje: sta znaci zakljucana teme? ne mogu da udjem i ostavim komentar :) pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh