Orezivanje papaka kod krava

onaj iz sana se zove ilija i kod mene je radio kravama papke po ceni od 11 eura
 
danas orezivanje papaka kod mene .majstor je i
oqgaj9.jpg
://i42.tinypic.com/essp4l.jpg[/IMG]/i40.tinypic.com/
2q36wk3.jpg
34sgdg6.jpg[/IMG]z sana
 
Pravilnom i dobrom korekcijom papaka kolicina mleka se moze podici i do 20%,jer dobre i zdrave noge cine kravu produktivnijom i dugovecnijom.

---------- Poruka napisana u 17:34 ---------- Prethodna poruka je at 13:36 ----------

Kako kazu kod nas -noge cine zenu zgodnijom,a kravu produktivnijom-:bravo:
 
Da li neko od kolega forumasa zna koliko uzimaju ovi iz sana za obradu po kravi i da li ima neko boj telefona nekog od njih sa poducja Novog Sada????
 
nije za ovde,prebacite ga gde mu je mesto

---------- Poruka napisana u 22:37 ---------- Prethodna poruka je at 22:37 ----------



Sređeno.
 
Poslednja izmena od urednika:
momci čisto da spomenem obavezno posle obrade papaka kopita premazati svinjskom masti loj.a za ovu upalu između papaka i nokta dobro je utrljavati plavi kamen on gori tu infekciju mi tu infekciju zovemo zrinjak pozdrav.
 
Svaka cast,dobro odradjeno. Svi se prave na isti kalup,samo ovaj doktor sto je cistio kod mene papke ima i tockove. Trenutno ne mogu da nadjem sliku,cim je nadjem okacicu kako izgleda. Uglavnom je namesteno da se tockovi podignu i bude konstrukcija na zemlji. Imam samo ovu sliku,ne mogu da nadjem vise.

 
Poslednja izmena:
Ako mislis na boks,kosto me 4000 din koliko kostaju ova dva cekrka a ostalo je sve otpadno gvozdje i ostale stvari nadjene po dvoristu i radionici............plus kutija elektrode
 
Svaka cast,odlicno grlo a i boks si odlicno odradio.Kod mene dolazi nas covek,isto je pravio sam boks,ali ovaj tvoj je mnogo prakticniji i generalno bolji.
 
Nazad
Vrh