Prerada starih beraca u bunkerase.

SAKULJAN

Član
Učlanjen(a)
10 Mar 2010
Poruka
470
Dali ste znali da berac zmaj 221 kada se preradi u bunkerasa moze da parira zmaju 224 kada god hoces
ja sam moj preradio i to po fabrickom nacrtu tako da sada podize prijemno odelenje (heder)iz kabine traktora,bunker podize 1m u vis i onda ga prevrce.Kipovao sam i u kamione. :D
24c63qv.jpg
 
Odg: PRERADA BERACA ZMAJ 221 U BUNKERASA

polako ima tema vec o zmaj beracima :cao:
 
Odg: PRERADA BERACA ZMAJ 221 U BUNKERASA

ima ali ova je uvezi sa ugradnjom bunkera na 220 2k 221 bar sam na to mislio ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1268240495[/time]
_________________________________________________
evo jos slika
5my3o4.jpg
2u77gxd.jpg
xdh2ch.jpg
 
Odg: PRERADA BERACA ZMAJ 221 U BUNKERASA

Koji si fabrički nacrt koristio?
Pretpostavljam od 224.
Imam i 2KM i 221 pa se kanim da počnem da pravim bunker.Koliko te je koštalo pravljenje bunkera?
 
sistem je isti kao kod 224 samo je klip bunkera dublje upusten u bunker da nebi cepao bunker kao na 222 223 224 a sve je kostalo 1500 e sa sirokom gumom sa te strane de je bunker a ima i odstojnik napravljen da odbije tocak od sasije slikacu i to.
 
Ima covek u beceju on stavlja bunkere, veci elevator,prepravlja rudu.....kako se dogovoris,ja sam gledao kako pravi i mogu vam reci da je jace nego sto je zmaj radio... :cao:
 
imam isti tako preradjen ide gore pa onda prevrne problem mi je ne moze elevator da odvuce moram da berem 1sp sa imt577 lancanik pog na glavno kuc ima 10 zuba koji da stavim da ga ubrzam a da ne bude prebrz planiro sam da prosirim kos elevatora a vidim kod tebe nije prosiren
 
SAKULJAN je napisao(la):
sistem je isti kao kod 224 samo je klip bunkera dublje upusten u bunker da nebi cepao bunker kao na 222 223 224 a sve je kostalo 1500 e sa sirokom gumom sa te strane de je bunker a ima i odstojnik napravljen da odbije tocak od sasije slikacu i to.

Rekao bi da si ga prilično verno prekopirao.Dali je 1500 e bila cena samo za materijal ili su i ruke nekog majstora,priprema materijala....
Poslikaj malo bolje ako ti nije problem,kako je napravljeno postolje za bunker :cao:
 
evo jos koje slike beraca u supi mi je pa su losije slike i nemogu da mu pridjem sa svih strana da slikam
amqgqt.jpg
nc16o7.jpg
250tb4m.jpg
 
sniman je prosle godine a svinje su u zamrzivacu i nema potrebe za hidraulikom na rudi
 
Ima slike,postavljao sam već negde....Kad izlaziš iz reda samo zatvoriš rudu, i teraš pored prikolice, da ogledalo prođe pored stranice na 10-15cm.... kipuj i teraj dalje.... Nema manevrisanja
 
Nazad
Vrh