Letovanje 2016

Ja u Nei Pori, kao i prosle god. Da nisam uplatio pre mesec dana morao bih u drugo mesto, sve popunjeno.
 
Steco mozda se i sretnemo ja od 19.07.
Prethodnih par puta Nei Pori,sve preporuke ko voli miran odmor.
 
Nea Vrasna je ok. Međutim meni dosadilo išao bih negde drugde samo neznam gde. Jedino mi je uslov da sam do 100 km od stavrosa tamo imam prijatelje.
 
Lane bio na Tasosu, ove godine uplatio Hanioti, mozda neko od clanova ide isto pa se vidimo tamo, napisite datume kada idete i gde pa da se druzimo tamo malo.
Ja idem 24 jula pa ako neko ide u tom terminu neka se javi pozzzzz
 
Delom tamo kod Maje, delom u Budvu, a bicemo auticem da smo mobilni da mozemo skitati:osmeh:
 
Društvo jel ste vi to već uplatili kad znate datume?
Supruga i ja letujemo zajedno od 2000 godine nikada ništa nismo uplatili svake godine idemo na slepo,gde nam se svidi tu ostanemo.
ove godine ne želimo u Grčku jel će biti najezda turista, pa smo planirali malo obići rodbinu u CG a nije isključeno da odemo do komšija u HR.
 
hrvatska je malo skuplja ali zato je sve malo bolje nego u crnoj g. ili grčkoj :ppozdrav:
 
Ko je jednom video grčko more taj više nikada neće pomisliti na crnogorsku kanalizaciju. A rvatsko more je skupo za nas a Grci su gostoljubiviji i prijatniji...
 
Мој глас иде за Грчку,љубазност и осећај сигурности некада се не доводе у питање. За моје паре да ме шиканирају у ЦГ или недај Боже у лепој њиховој...

Послато са Tab2A7-10F
 
Ko je jednom video grčko more taj više nikada neće pomisliti na crnogorsku kanalizaciju. A rvatsko more je skupo za nas a Grci su gostoljubiviji i prijatniji...
E da znaš,ja se u CG osećam na domaćem terenu ali što se tiče Grčke stvarno su opušteni što mi se najviše sviđa.U CG me najviše nervira što ne možeš nigde parkirati auto a da te ne oderu ,naravno u Grčkoj možeš da ga zavučeš bilo gde i niko te ništa nepita.
 
Koliko tesko se moze naci smestaj u Grckoj ako se ide na slepo bez posredovanja agencije ?? Konkretno me zanimaju neka od poluostrva Halkidikija. Do sad sam isao sve preko agencije, ali ove godine verovatno zbog nekih obaveza necu moci da znam ranije kada cu biti slobodan da idem tek mozda 7-8 dana pred polazak. Jedino da jurim neki last minute preko agencije
 
Idi slobodno, uvek se moze naci smestaj i to po ceni cesto nizoj nego preko agencije da si platio u jan/feb.
 
Nazad
Vrh