Cena jagoda 2016.

Danas u temerinu 210 na veliko. Drugar prodaje na malo po 280. Ja cu danas imati oko 150kg


Sada su mi javili da danas ujutro Novi Sad kvantas je bilo od 210-240 a na pijaci su prodavali 280-300. Kazu da nema robe jos...
 
Poslednja izmena:
Prodato danas 100kg po 250din pakovano u kilogramske korpice sutra ocekujem preko 300kg nadam se po 250 din a dokle videcemo.

- - - - - - - - - -

Danas u temerinu 210 na veliko. Drugar prodaje na malo po 280. Ja cu danas imati oko 150kg


Sada su mi javili da danas ujutro Novi Sad kvantas je bilo od 210-240 a na pijaci su prodavali 280-300. Kazu da nema robe jos...

Bio sam na futoskoj pijaci jutros lepa krupna 270din a sitna nikakva 230din uvozna jos gora 200din.
 
Imam jednu njivu u Rumenci brao sam pre 4 dana bilo nesto malo potpuno zrelih ali dosta je blo onako napola tako da sutra ocekujem da bude podosta idem sad da je obidjem a i da se popije malo za dobar pocetak.

- - - - - - - - - -

Arnolde Imao sam musteriju iz Temerina bio u Pogledu kaze jagoda 400din, kupio 4kg kod mene po 250 din. Mora da je tvoja ta u pogledu, saradjujes li sa njima?
 
Imam jednu njivu u Rumenci brao sam pre 4 dana bilo nesto malo potpuno zrelih ali dosta je blo onako napola tako da sutra ocekujem da bude podosta idem sad da je obidjem a i da se popije malo za dobar pocetak.

- - - - - - - - - -

Arnolde Imao sam musteriju iz Temerina bio u Pogledu kaze jagoda 400din, kupio 4kg kod mene po 250 din. Mora da je tvoja ta u pogledu, saradjujes li sa njima?

Nisu moje jagode. Prosle godine su uzeli od mene samo sto tamo menedzer nije ozbiljan pa nikada ne zna koliko da uzima. Trazi 300kila pa mu je puno pa uzme 100 pa je malo pa me zove da nosim jos a ja vec sve resio... Nikada nije znao koliko da uzima. Mada su me zvali za ovu godinu. Videcemo cenu kakva ce da bude..ako pada ispod 120din onda jolly ide rusima. Ali do sada i clery bi mogao da ide.
 
Ja tj.moja zena prodala jutros sve na brzaka,,bila je danas da bere kaze mnogo trulih skinula sigurno 20 kila,,one koje su bile samo mekane naisao covek pokupio i to,,sve otislo po 250,,za sada odlicno ide ali ako se nastave ove kise propao sam...:udri:
 
blago vama ljudi kad vam je cer dalek pa mozete da se gadjate ciframa. loznica danas 200din lepa jagoda kleri prvenac uzeta na ceru po 150 juce nisu rusi kupovali a kazu da je bilo i po 120. ja moju dao 220 pakovana u korpice
 
......Kod mene se danas nesto malo prodalo toliko nabrala zena,dosao covek i kupio sve po 260 on sam ponudio cenu steta sto nije bilo vise...........................,,,,,,,,,,,,,,BRANKO NEDAJ SE,,,,,,,,,,,,,,,..............
 
Nazad
Vrh