Cena jagoda 2016.

Znam da nema garancija, više su me zanimala iskustva. Otkupljuju u Valjevu neki Rusi sa boljim cenama, ali neću imati količinu za to, pa oni uzimaju od nakupaca. 10t dnevno im je minimum ako sam dobro razumela. To kad se proširim na jedno 7ha :D
U tom kontekstu sam mislila "na veliko" :) Još ispitujem isplativost vožnje na Kvantaš u Bg-u
 
Ako je nova u ovom poslu, trebalo je da krene sa malo manjom povrsinom dok ne udje u stos. Nije jagoda samo rasadjivanje i branje, ima tu jos mnogo, mnogo posla.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Nisam inženjer, ali se prirodom svog posla bavim budžetiranjem i vrlo sam matemački tip :D
Ne ulazim sama u ovo, hvala bogu, inače bih propala 100% :D
Imam pomoć iskusnog voćara koji sadi trenutno na manjoj površini pa većina stvari ne mora da se poklopi.
A i volim informacije iz što više izvora, manja je šasna da se zeznem.
 
Draga Jelena,u poljoprivreedi nemozes nista da preracunas unapred,,to su hteli svi da ti kazu,niko nije hteo da ti kvari volju samo te upozoravaju da znas sta te ceka,sto se tice jagoda sadi ti nedaj se pa sta bude bice,jeste da ume da podbaci godina ili da te ubiju sa cenom ali to nemozes da znas sigurno unapred nikad,Bitna je volja i da volis to sto radis jel ako nevolis i radis to samo da bi zaradila onda nema nista od tog posla i bolje nemoj ni da ga radis,A ako volis to onda ces imati i volje i snage koja ti je mnogo potrebna oko jagoda jel one su ti ko mala deca sto im vise paznje posvetis sve su bolje,a opet cim ih malo pustis one naprave neko sra..e
 
Ljudi koji je prosek cene za 2016 bio...neka napise neko da bude na kraju.☺

Послато са C6903 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh