Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
U pitanju je Ramona semenske kuce Cora Seed. Da napomenem da prvi put radim papriku.
 
Imao sam dukat prosle god . Nekako kasnije stize na rod ne daje puno plodova ali su krupni bas, kad pocrvene za ajvar odlicni.Jako modro zelena.
 
Cime pripremate zemljiste za sadnju na otvorenom? Rotofreza, rotodrljaca, setvospremac...???

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Moze li mi reci neko kakvo je ovo oboljenje ili sta vec na paprici,inace radi se o uzgoju paprike u plasteniku ali kako mi je prva godina jos ucimo sta i kako ide.I kako rijesiti ovaj problem postoji li neko sredstvo.....
image.jpg
[/URL][/IMG]
 
Svaki drugi dan kada je suncano, pa ovo je leja sirine oko 2m, zalivam onom prksalicom na crevo sa cesme.

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Poz svima. Treba mi jedan pomoc. U subotu sam posejao papriku u pitanju je direktna setva. Navodnjavam kap po kap. Sada me interesuje koliko cesto i koliko vremena treba da navodnjavam dok nikne? Seme je slonovo uvo i 1ha je u pitanju.
 
Moze li mi reci neko kakvo je ovo oboljenje ili sta vec na paprici,inace radi se o uzgoju paprike u plasteniku ali kako mi je prva godina jos ucimo sta i kako ide.I kako rijesiti ovaj problem postoji li neko sredstvo.....
image.jpg
[/URL][/IMG
Nije valjda da niko ne zna?U plasteniku se jos nalazi krastavac i paradajz i oni su u dobroj kondiciji ,ali paprika miruje,malo je pozutila i ima ove mrlje na listovima ako ima neko sredstvo koje bi rijesilo ovaj problem bilo bi dobro da napisete,Hvala unaprijed
 
Nazad
Vrh