Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
Kako stvari stoje, najbolje je proizvodnju polako prebacivati u zasticeni prostror, osiguranje nije nesto strasno skupo ali iskreno ne znam koliko bi oni nadoknadili stvarnu stetu.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Rasadio sam ajvarku...kad ono jak pljusak i kroz njega grad...ali na svu srecu kroz bas jak pljusak tako da ga je skroz usporio. Nisam video ni jedan izbusen list, na svu srecu... a osiguranje trebamo da regulisemo sutra...za dlaku.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
Jel to jutros bio grad?
Kako stvari stoje, najbolje je proizvodnju polako prebacivati u zasticeni prostror, osiguranje nije nesto strasno skupo ali iskreno ne znam koliko bi oni nadoknadili stvarnu stetu.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока


Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Ja sam prosle godine osigurao na oko 700-800 hiljada. Ove cu na manje...na 220-230000. Pa ako ne daj boze bude da imam da izvucem makar ulozeno...rad ne racunam.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Ne mora ni da imas ugovor o zakupu ni reg gazdinstvo. Ali onda nemas povracaj 40%. Do kraja maja vazi sajamski popust -10%

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Da napomenem da kada osigras potrebno je da platis 10% i vazi ti osiguranje. Ostalih 90% placas do 30 oktobra cini mi se. Dobro je da ja na 220000 (maksimalna steta) dajem oko 1500 dinara odmah i miran sam koliko toliko. Ne kazem da je najbolje redenje ali ako grad unusti sve 100% pokricu makar troskove. A ako bude sve kako treba nece mi biti mnogo da dam jos 100e do kraja oktobra.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Slika iz Jagodine, od prijatelja sa instagrama.
09dbf53e612ec4780803f4e2b8d02fe3.jpg


Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Da napomenem da kada osigras potrebno je da platis 10% i vazi ti osiguranje. Ostalih 90% placas do 30 oktobra cini mi se. Dobro je da ja na 220000 (maksimalna steta) dajem oko 1500 dinara odmah i miran sam koliko toliko. Ne kazem da je najbolje redenje ali ako grad unusti sve 100% pokricu makar troskove. A ako bude sve kako treba nece mi biti mnogo da dam jos 100e do kraja oktobra.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
U koju osiguravajucu kucu si ti?

Sent from my XPERIA M2 using Tapatalk
 
Inace ovo "sranje" jeste bilo u Jagodini...onda sta da vam pricam dalje...dobro smo i zivi.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Ima otvorena tema o osiguranju...

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh