Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
WP_20160613_19_53_07_Pro.jpg
[/url] [/IMG]

- - - - - - - - - -

Molim ako neko moze da mi kaze da li je ovo neka bolest...?
 
WP_20160613_19_53_07_Pro.jpg
[/URL] [/IMG]

- - - - - - - - - -

Molim ako neko moze da mi kaze da li je ovo neka bolest...?

Lici mi na bakterisku pegavost...Ali neka odgovori jos neko, mozda ja gresim..Ali preporuka da odneses par struka u neku malo bolju apoteku da pogledaju...Imas par posta ispred kada se ja zalio za bolest..Platio sam analizu i dobio odgovor da dozirao sam rasad sa djubrivo.Sada moram da prskam par puta da izlecim...
 
Hvala petrovicnikolaaa

Imam jos jedno pitanje listovi na nekim paprikama su mi zgrceni da kazem. A normalno su zeleni. Jel to neki problem ili ce se ispraviti kad se lepo prime i krene novo lisce ii ako jeste sa cime da prskam?
 
Pogledaj ima li vasiju

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Pogledacu sutra pa cu javiti ovde jer je sad mrak...Mislim da nema...
Video sam sad dimetogalom se prska i paradajz i paprika ali malo ranije sam trebao valjda 5-10ml na 10 litra...

- - - - - - - - - -

Pogledao sam ipak sa baterjom i nisam nigde video vasi...
 
Ljudi mislim da posle jucerasnje kise i odmah posle toga jaceg sunca iako je bilo 23C mislim da mi papriku hvata plamenjaca...Dal moze mankogal posle oko 16h da naprskam dal moze da pomogne...?jutros sam naprskao dimetogalom 8ml na 10l razmera.... pise u galnici od 5 do 10ml, nije valjda od toga....vidim na nekom listu zute tackica mislim da je to plamenjaca
 
@ onua
Koliko ja vidim na mom telefonu, koji je odavno zreo za zamenu, ovo su vasi koje si trebao da prskas jos pre bar 2 nedelje

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh