Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
Opasan si, paprika izgleda profi. Ovako kod nas nije ni u PSSS gde se ne gleda koliko ce sta kostati, samo da prinos bude najbolji moguci.
 
I ja tako radim mozda je malo jaci pritisak na drugom snimku mislim da je to plafon .Ako bi bio jaci pucale bi take.
 
Pa dobro bre ljudi, manometar kosta 500 dinara

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Slonovo uvo iz kontejnera 209 rupa, sadjeno 22 maja
7a3751d8509fcd302de6e24ed8c89577.jpg
29dac6440e5092126e73604de3a90607.jpg
424bef9375a0688513ad9de21dca191e.jpg


Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Nebojša super izgleda,koji sklop gustoće?
Trake su na oko metar, od trake na oko 15 cm sa obe strane i u redu na oko 20 cm. Sve je "oko" jer je rucno radjeno. Da je rasadjena nedelju dana pre kao sto je trebalo bila bi i bolja, ali ja sam za sada zadovoljan

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Drugari,

sinoć je na oko 1ha paprike pala veća količina grada. Paprika je u dosta lošem stanju, nemam slike ali ću okačiti. Šta sada raditi, čime je tretirati da bi se izvukla? Epina nema u Kikindi, ni jedna bočica.
 
Drugari,

sinoć je na oko 1ha paprike pala veća količina grada. Paprika je u dosta lošem stanju, nemam slike ali ću okačiti. Šta sada raditi, čime je tretirati da bi se izvukla? Epina nema u Kikindi, ni jedna bočica.
Mani se epina,bakar veceras,pod brojem jedan.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Sta moze da se mesa jedno sa drugim od navedenih preparata? Nordox, Signum, Kalcijum Organo 30, Bor max 20 ?
 
Ja sam ogranicen vodo m u bunaru i zalivao sam 17 redova a duzina 380m stim da mi je pumpa 190m udaljena od centrale.Pumpa je dmb 1000l visoki pri t isak
Nikola@
Zanima me kakvu pumpu imas koliki pritisak ona razvija kad mozes tjerati onoliko rasprskivaca.
Ja imam hondu 600l al ona mi tera samo 5 rasprskivaca jer je njen pritisak max.40 psi a to je oko 2.6 bar.
Mozes mi odgovoriti i u pp jer je ovo tema o paprici.
 
Nazad
Vrh