Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
sta je Miladine ova slika gdje su listovi poput hrdje? ja sam jutros kod sebe u plasteniku nasao jednu istu takvu
 
Pozdrav za paprikare zamolio bih za jedan info ako ima neko ko bi znao odgovoriti bio bih mu jako zahvalan, interesuje me da li Teppeki tj preciznije njegova materija FLONIKAMID ostavlja rezidue na plodu ako jest koliko dugo nakon tretiranja
 
Bere se .
b89d140e5f341d428a2aed6be56787dd.jpg


Sent from my SM-C5010 using Tapatalk
 
Kaptur je dobar pa je dobar i unutra i napolju. Tu mi se jedino ne svidja odabir Misine. Dobra je to paprika, ali je preskupa za svoj kvalitet. Ona je, po meni, u klasi sa Slonovim Uvetom, a skuplja je oko 10 puta.

- - - - - - - - - -

I jos ovo.. jeste dobro na vreme razmisljati, ali valja sacekati Januar za nabavku novog semena, ovako si dobio proslogodisnje.
 
Kaptur je dobar pa je dobar i unutra i napolju. Tu mi se jedino ne svidja odabir Misine. Dobra je to paprika, ali je preskupa za svoj kvalitet. Ona je, po meni, u klasi sa Slonovim Uvetom, a skuplja je oko 10 puta.

- - - - - - - - - -

I jos ovo.. jeste dobro na vreme razmisljati, ali valja sacekati Januar za nabavku novog semena, ovako si dobio proslogodisnje.
Ja sam sadio Misinu i mogu reci da je nula kvalitet.

Sent from my SM-C5010 using Tapatalk
 
Dali je neko do sada radio Kaptur na otvorenom?
Video sam samo na njihovim ogledima.
 
Radio sam ja kaptur na otvorenom na foliji .Dobro se pokazao,mora da se veže u redu jer pod uticajem tezine hoce da se zavali.Dosta sam imao ozegotine ove godine.Po meni je bolji za plastenik daje mnogo veci rod,poraste i preko150cm. u visinu.
 
Nazad
Vrh