Uzgoj paprike -opšta tema

  • Začetnik teme oblak
  • Datum pokretanja
Da li je Kaptur dobar izbor za plastenik?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je Kaptur dobar izbor za plastenik?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Od crvenih, mozda i najbolja. Mada, posle tri godine rada crvene paprike, uopste nisam uveren u tako veliku prednost hibrida u odnosu na domace sorte.
Evo, recimo, Miladin je ove godine sa domace sorte skinuo oko 1,5 kg crvenog i nesto malo zelenog ploda.
Ja sam, otprilike, isto toliko ubrao sa Kaptura, a sa domacih oko dvestotinak grama manje. Hibride (pa i Kaptur) sam vodio na dve grane, a domace su bile u spalirima. Na dve grane sam imao mnogo vise prve klase, ali i mnooogo vise rada.
Dogodine mi je obavezan eksperiment sa domacim sortama na jednu ili dve grane.
 
Pozdrav svima i sretna Vam nova godina...trebo bi malu pomoć...u idući 15 dana planiram ići u bogojevo pa me zanima gdje bi u blizini mogao kupit Belo uvo,,,Hvala može i na pp
 
Ako ne mozes ti ne moze niko :)
Sad sam bas hteo da vidim radite li sa superiorom, da pomognemo coveku.
Koliko je kod vas slonovo uvo? Mi preko udruženja dobili za 20.000 din/kg

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Poznanik ima na prodaju seme crvene paprike za ajvar pa ako nekom zatreba može pozvati oko detalja na 062-8005-778. Oglas sam postavio i u temi za oglase ali ne znam koliko se posećuje a može nekom da zatreba i možda je nekom baš korisna ova informacija.
 
Pozdrav zanima me sta da bacim od djubriva hteo sam pola hektara paprike industriske

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Iz Arhive (2016)
2bb3c67ba3650431b0a1f38be368bc76.jpg

0c57a367845526db32f69f3b67c5a85e.jpg

23c92258fc4d0cabaff858e17caf942a.jpg


Sent from my SM-C5000 using Tapatalk
 
Ti to da nam das malo elana pred pocetak sezone?

Послато са 5045D уз помоћ Тапатока
 
Kakvi su vam planovi za ovu godinu? S obzirom da ne prosla bila losija sa cenom, ostajete sa istom povrsinom, povecavate, smanjujete?

Sent from my SM-C5000 using Tapatalk
 
Ja sam prošle godine imao oko 10 000 biljaka. Ove godine verovatno ostajem na istom broju, s tim što cu jedan deo pod plastenike.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh