TV emisije o poljoprivredi

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
8.334
Lokacija
Golubinci
Otvaram omu temu(nisam našao sličnu već otvorenu) kako bi mogli u njoj da puštamo snimke poljoprivrednih emisija koje se prikazuju na lokalnim tv stanicama a nisu dostupne široj javnosti. Često u tim emisijama ima više informacija koje nas poljoprivrednike interesuje nego na ovima koje su većini pristupačne i koje se svode na reklamu par većih bredova.
 
Dobra tema ,svaka cast . Izgubilo je i to svaki smisao ,sve emisije su samo marketinski trikovi samo sto vise proizvoda da se uvali napacenom seljaku. Zalosno ali istinito ,ne sme se objaviti nijedna prevara ,ne sme se nista komentarisati o nebrizi drzave itd . itd. U pravu je u potpunosti Uros Davidovic ,bukvalo su pretvorene i te emisije u tele shop .
 
Danas ima dosta emisija o poljoprivredi na lokalnom tv stanicama, pa se nadam da će ih neko postaviti pa da bude dostupna i drugima.
 
Ne verujte ni novinarima......ipak ih neko drugi plaća, a to što se neki put drznu pa kažu ono što vi ne smete..to je samo navlakuša
 
Jutros sam lutajuci po kanalima naleteo na emisiju Dobra zemlja i Urosa Davidovica na Palmi. Izgleda u istom terminu.
Ono sto sad prikazuju na B92 ne lici ninasta. A tek voditeljka. Kako otvori usta muka mi.
 
Jutros sam lutajuci po kanalima naleteo na emisiju Dobra zemlja i Urosa Davidovica na Palmi. Izgleda u istom terminu.
Ono sto sad prikazuju na B92 ne lici ninasta. A tek voditeljka. Kako otvori usta muka mi.

Uroš je sada na Hepy nedeljom ujutro a emisija se zove Bolja Zemlja
 
Ja imam IPTV pa i nemam baš neki izbor lokalnih TV stanica. A i iskreno, slabo pratim ove emisije vezane za poljoprivredu. Ali imam jedan predlog vezan za ovu temu- možda ne bi bilo loše da se naslov proširi na TV emisije sa članovima foruma. I u temi bi se stavili klipovi sa YT gde su članovi dali intervju (nebitno i da je reklamni intervju jer i ovi sa TV-a imaju više propagande nego obrazovnog programa) ili gostovali u nekim emisijama. Neki od klipova jesu na forumu okačeni, ali u nekim određenim temama pa kad se svi raspišu to će otići u zaborav pre ili kasnije, a ovako bi ostali u jednoj temi i eto... bila bi lepa forumska baština, jel.
 
I dalje postoji Dobra zemlja na B92 a voditeljka neka nova,a Bolja zemlja je na HAPPY a voditelj je Uros.Gleda li neko emisiju U nasem ataru?:sta:ponekad je pogledam samo ne znam na kom bese programu?
 
Upravo gledao emisijiu na b92 kolega Dragan 18 bio.Da nisu prikazali rusa sa kuhn rasipacem i potinger plugom nebi ga prepoznao.Zadnji put kada sam ga video a to je pre jedno 6-7g nije imao bradu:haha:
Inace super je reportaza
 
Nazad
Vrh