Odg: Rase kunića

e da li je neko imao iskustva sa ukrstanjem orijasa i novozelandskih belih?? Pricao sam sa nekim odgaivacem novozeladskih i on kaze da je ciist promasaj..
 
Svako ukrstanje je cist promasaj, sve zavisi sta hoces da postignes.
 
Sprej je napisao(la):
edmon je napisao(la):
Svako ukrstanje je cist promasaj, sve zavisi sta hoces da postignes.

Pa u principu bolji prirast i radman.
Tesko ces sa bilo kakvim ukrstanjem dobiti super prirast, ako hoces bolji prirast i radman za sto krace vreme onda se zna sta treba da drzis, isplatice ti se i bices zadovoljan.
 
Sprej je napisao(la):
e da li je neko imao iskustva sa ukrstanjem orijasa i novozelandskih belih?? Pricao sam sa nekim odgaivacem novozeladskih i on kaze da je ciist promasaj..
U pravu je.Za postizanje dobrog prirasta i randmana su hibridi izmišljeni ane rase i ukrštanje rasa na amaterskom nivou.
 
Bas sad sam citao nesto u ovoj temi i imam jednu zabelesku kod Laske.
1zvtu1c.jpg

Moras da svitkas ove sajke.
(oprostite ako ne se razume,slab mi je srpski jezik,ali ima u sliku) xD
 
Covek je mislio na eksere i ima pravo to mora da savijes da se zecica ne povredi
Bravo JocoIlievski97 na zapazanju ::svaka cast::
 
JocoIlievski97
Svaka cast na zapazanju savio sam te eksere odavno povredio mii zekan sapu na ekseru :cao:
 
Nisu tu samo ekseri problem. Podloga je jako losa retka je i ugiba se. Laske ne bi bilo lose i podlogu da zamenes. Ne znam dal si imao problema sa zuljevima do sada ali ovaj kunic vrlo moguce da ce nastradati sa zuljevima :sta:. Ako si u mogucnosti popravi podlogu.
 
Zamenio sam sve prepravio sam taj kavez a kunici mi nikad nisu imali problema sa zuljevima :cao:
Post je spojen: [time]1299280706[/time]
_________________________________________________
JocoIlievski97
Imam od mesanke stari 15ak dana i od panonske i novozelandske stari 5 dana.Sto pitas :sta:
 
.Ljudi mene ovaj zec odusevio....prvi put ga sad vidjeh,nasao na slike neke izlozbe :D :D :D..koja je ovo rasa...neki orijas sarac ali je ovaj bas saren....ocuuu jaaaaa
2kg1tu.jpg
 
Izgleda da ovo nije engleski sarac...jeste slican ali ovi imaju 5-6 tacaka sa strane a ovaj engleski sarac ima vise tj onu liniju sa tackama sto se siri od napred ka pozadi ,ovo je neki ''Rhinelander''
na engleski tako nadjoh na net a ovako nemam pojma :) svejedno predivan je
 
Nazad
Vrh