Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

MONTOYA je napisao(la):
imaš slike par stranica unazad
Sada jos da saznam da li covek tako slicno pravi , jer ako ovaj u rumi trazi 180 onda je ovaj u Padini za 120 jeftin
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ja imam maju sa diskovima i gumenim nagaznim tockovima. Soju sejem sa plocama od dva reda rupa i ide bez problema.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

kolega Dragane,u Subotici imas depozitore za djubrivo,ne znam ime firme ali coveka zovu Lazo palac,on pravi bas nodetke a firma mu se nalazi pri kraju Bajskog puta.
Post je spojen: [time]1298290849[/time]
_________________________________________________
Kolege zna mozda neko koje su prednosti i mane beker masine posto sam je kupio sad nedavno,a cuo sam da joj smetaju kukuruzi kad su tretirani furadanom?
 
Odg: Sejalica za kukuruz

I ja sam danas čuo da majevicine sejalice ne mogu da seju soju kako treba, da li je to istina i zbog čega? :sta:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

stiv je napisao(la):
I ja sam danas čuo da majevicine sejalice ne mogu da seju soju kako treba, da li je to istina i zbog čega? :sta:
nisi dobro cuo,seju odlicno,ali ima problem-najgusce seje na 2.8 cm,sto je malo,pa mora da se ugradi po jedan zupcanik + na menjac. ::lose::
 
Odg: Sejalica za kukuruz

srdjan7 je napisao(la):
stiv je napisao(la):
I ja sam danas čuo da majevicine sejalice ne mogu da seju soju kako treba, da li je to istina i zbog čega? :sta:
nisi dobro cuo,seju odlicno,ali ima problem-najgusce seje na 2.8 cm,sto je malo,pa mora da se ugradi po jedan zupcanik + na menjac. ::lose::
Sto je malo na 2,8 cm malo :sta:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

stiv je napisao(la):
I ja sam danas čuo da majevicine sejalice ne mogu da seju soju kako treba, da li je to istina i zbog čega? :sta:
nisi dobro cuo,seju odlicno,ali ima problem-najgusce seje na 2.8 cm,sto je malo,pa mora da se ugradi po jedan zupcanik + na menjac. ::lose:: inace su je neki"majstori" terali u soji i do 11 km-i islo dobro!
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Koliko kg po jutro poseje?...i da li su ploče sa dva ili jednim redom rupa?
 
Odg: Sejalica za kukuruz

jel neko vidjeo nesto slicno ovom :sta:
20djp.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

meni se cini da su prvo parkirali masinu pa onda sastavili halu! :haha: sunce ti kolika je!
 
Odg: Sejalica za kukuruz

@MOMOSARIC :haha: :haha: :haha:

@cicimoric ako sam dobro prebrojao ova ima 21 ili 22 reda nema 24 :sta:

34qletv.jpg

evo jedna manja sa 12 redova :D
 
Odg: Sejalica za kukuruz

kolke parcele ti trebaju za ovu od 48 redi?? treba samo da se okrenes sa njom kolka je covece :D
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh