Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

zlayo je napisao(la):
Da li neko zna kakve su monosem cetvororedne sejalice? ::pomoc:; Hvala unapred
koji model? polovna ili nova, cak su i bolje od nodetki jer nemaju zupcanike i kardancice pogon je lancem , ali ako uzimas uzimaj sa svim plocama jer su ploce jako skupe jer na njima je mesac od mesinga .
 
Odg: Sejalica za kukuruz

milan89 je napisao(la):
Ima li neko ima ili mozda zna ko ima becker sejalicu, da li su kvarljive, koje su im mane a koje vrline, video sam jednu u oglasima, cena je primamljiva a i uopsteno koliko sam primetio jeftinije su u klasi..
http://www.polovniautomobili.com/oglas840620/becker_aeromat_a/
Ta sejalica je prodata. A sto se tice ovih strucnih komentara da je losa za sejanje suncokreta mogu da kazem da bolje seje suncokret nego kukuruz. Jer on je sitnoseme a one to seji perfektno. Molio bi kolege da komentarisu samo ono stp su radili ili probali.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ljudi kako se krecu cene novih 4-rednih sejalica na primer: OLT(nodet-ka) , Maja , Agria , itd...i koje su od navedenih i nenavedenih dobre , da nekazem najbolje.... :ppozdrav: :ppozdrav: :D
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Juče sam zvao kod Ćorića jer hoću i ja da kupim sejalicu.
Cene su ti sledeće:
Olt-5200eura sa 2 para ploča bez kardana,
Majevica-5200eura sa 2 para ploča bez kardana,
Agria-4140eura (sa metalnim točkovima) ili 4250 (sa gumenim točkovima), sa 3 para ploča bez kardana.
Za sve tri sejalice kardan je 70 eura.
Zvao sam za cenu Agrie i u Suboticu, cena je ista, osim što za prevoz traže 100 eura, dok kod Ćorića mi reče da prevoz nije skuplji od 50 eura.
Ja sam se odlučio za Agriu i trebalo bi danas ili sutra da je poručim.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Kakva je ovo sejalica cena sa PDV 3360 Evra ,zašto je jeftinija toliko od drugih

28irl8l.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ako imas vise zemlje neuzimaj tu plavu uzmi Maju najbolje bi bilo onu sa diskosnim ulagacima jer sun trenutno najbolje na trzistu mislim na cenu u odnosu na druge aako nista onda uzmi barem onu standardnu sa obicnim ulagacima nemoze jos ni nodet ni agria ni do kolena
 
Odg: Sejalica za kukuruz

E drugari danas pazarena Majevica 8 redi za kukuruz- :D :ppozdrav:cekamo isporuku ovih dana...na pice! :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ima 6 erdi teleskopska greda mi smo uzeli prvu koja se proizvela u Majevici prosle godine prvi kupci smo bili dobro funkcionise i prezadovoljni smo sa masinom mislim da joj nema ravne da je to najbolji Majevicin proizvod
 
Odg: Sejalica za kukuruz

::svaka cast:: cestitam da poseje mnogo mnogo lanaca bez kvarova :ppozdrav:





Molio bih da se čestitanja obavljaju u temi namenjenoj za to.Hvala!!! ps
 
Odg: Sejalica za kukuruz

srdjuanzorz je napisao(la):
Ako neko zna gde mogu da nabavim sestorednu nodet ili neku drugu. Treba mi za soju. :bravo:
oglasi novosti, halo oglasi, bile neke i ovde u ponudi, ima jedan lik iz jednom mesta kod obrenovca sto uvozi :cao:
 
Nazad
Vrh