Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

imas onog tipa u Debrcu sto uvozi masine,ima ih desetak komada uvekcena od 1900-2500 zavisi u kakvom stanju
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Kupujem šestorednu sejalicu...pa koju bi ste vi kupili;Olt...Agria...ili Majevica?
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Majevica je ubedljivo najbolja, aaaali je bitno za kako pripremljenu zemlju ces koristiti sejalicu.
Ako imas standardnu proceduru sa oranjem onda je OLT ili Agrija isto dobro resenje, a kosta dosta manje. Ako se pak odlucis za neku od redukovanih obrada gde ce dosta biljnih ostataka ostati na povrsini onda bi ti preporuci majevicku (naravno ako pricamo o sejacici sa diskovima) :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

paorpaor je napisao(la):
Majevica je ubedljivo najbolja, aaaali je bitno za kako pripremljenu zemlju ces koristiti sejalicu.
Ako imas standardnu proceduru sa oranjem onda je OLT ili Agrija isto dobro resenje, a kosta dosta manje. Ako se pak odlucis za neku od redukovanih obrada gde ce dosta biljnih ostataka ostati na povrsini onda bi ti preporuci majevicku (naravno ako pricamo o sejacici sa diskovima) :cao:
drug je pazario,majevicinu kao za neku polu direktnu,
nemoze ona u neobradjeno,prelaka je za to.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Hvala na sugestijama :D kod nas Majevica baš i nije na nekom glasu, a po cenama Agria bi trebala biti najjeftinija ::novac::
 
Odg: Sejalica za kukuruz

mladen87 je napisao(la):
imas onog tipa u Debrcu sto uvozi masine,ima ih desetak komada uvekcena od 1900-2500 zavisi u kakvom stanju
Tu smo moze se reci u komsiluku, videcu koliko cene i, u kakvom su stanju. :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Majevica sa diskovima zakon nemoze joj ni olt,ni beker ni agria ni blizu :nono:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Ja sam moju bekericu ove godine razklopio,stavio nove gumene zaptivace na poklopce,nov manometar,navario sanke...ako sledece sezone bude sejala kao ove,letece u metalopromet na kilo...
 
Odg: Sejalica za kukuruz

JA imam OLT,i sasvin sam zadovoljan ali je odrzavam vodim racuna o brzina setve,dubini,naravno gasu jar mislim da ako je lose spramnjeno dosta zrna odpadne sa ploce.Moj komsija ima majevicinu koja je 15 godina mladja od moje i nevodi bas racuna o brzini i dubini vazno ja samo sto vise pasejati!
 
Nazad
Vrh