Pneumatske sejalice za kukuruz

Plastometal?To je njemu skupo_Odrađena u fulu ali je cena za 4 rednu 3.000 eura.
 
E da, plastometal se zove ta firma iz Zrenjanina.
Ali ovu sa oglasa nisu radili plastometal.
Kada sam video kako rade ovi iz Padine, Plastometal nije skupa.
 
Onda sam ja nesto pomesao.
Ja mislio da je plastometal iz Zrenjanina.
Sad bas gledam sajt, ono stvarno Ruma.
 
Plastometal je iz Rume i za njih i njihove delove sve reci hvale. Njihove plasticne delove koristi Agrija za prvu ugradnju. Iz Zrenjanina je Plamet. Njihov kvalitet je veoma upitan, bar sto se kvaliteta plastike tice.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Hvala vam na informacijama. I ja sam cuo dosta pohvala za njihove sejalice.
Ako se budem odlucio za takve nodetku, uzecu sigurno od njih.
Nego je problem sto ne znam sta hocu. Pa sada razmisljam i o Kuhn nodet planter.
Ipak je noviji model sa jacim potiskom po bateriji.
 
Imaju i setoredne po ceni od 3.700e sa fiksnom gredom. Ali kazu da bi mogli uraditi sa sklapajucom.
 
Ako su doradili posteno onda cena nije prevelika. Izracunajte koliko kosta svaka stavka dok se zameni, nije bas malo.
 
ja prodajem 6-rednu original nodetku, u odlicnom stanju za 2300 eura,i maksimalno da ulozis 100 eura u nju i znas da si miran
 
Urade sve na sejalici i plastificiraju je komplet,ne farbaju.Remont se kreće od 200 pa do preko hiljadu evropskih a sve u zavisnosti od stanja.
 
I meni je dolovalo skupo, ali s obzirom da ja stvarno sve uradjeno, onda nije.
U odnosu na ove iz Metal Padina, koji traze 2.200e, em nisu svi delovi zamenjeni, em gume su stare, em je samo ofarbana i to jako lose.
Tako da se vidi ta razlika od tih 800e.
 
Ja mislim da je bolje kupiti novu Majevicu pa makar i sa raonicima nego dati 3000 evra za remontovanu Nodetku. Prvo sto su i dalje aktuelni povracaji drugo sto je nova sejalica i ima bolji paralelogram od Nodetke.
 
Kod mene olt stara 4 godine nešto počela da zeza.Primijetio sam ove godine da imam lufta u redu i onda kamaricu sjemena.nije to toliko često ali nervira.kad prebroim na toj kamarici bude taman ono što je trebala da rasporedi,3,4 nekad i 5 zrna.Šta bi mogao biti uzrok?
 
Plastometal?
Kod njih sam bio kod kuće, uzeo kutije i još neke plastične delove za sejalicu. Sećam se da je bilo nekoliko rasturenih sejalica ispred i dosta delova napolju.


od njih samo i uzimam, drugi me nezanimaju, kada nešto trebam, javim da mi pripreme, i zbroje €€€€, ja dođem, pokupim i platim i palim nazad, sve pohvale, tako se radi
 
Nazad
Vrh