Pneumatske sejalice za kukuruz

Kako sam razumeo čovek bi da proda toga više a ne par setova...znači cena mora biti primamljiva
ako bi bio točak sa ležajem da se izbaci puškica onda bi moglo po tih 30-40e
 
Vec posjedujem takve gumene tockove, mada su mi gume ispucale pa ne znam gdje ima nabaviti nove gume da zamijenim.
 
Gume ce biti polupneumatske,znaci da bi trebalo da same otresaju blato,i gume mi nisu problem jer ih vec proizvodim.Sada se bavim dizajnom i pravljenjem kalupa za felne (metalne( kako biproizvod bio kompletan.Naravno da razmisljam o paru /znaci 2 kom/ za jednu bateriju sa jednostavom zamjenom za metalne sto bi svako mogao da uradi kod kuce ,samo svuce metalni a nabaci gumeni /bas kako Momo kaze/.Spoljni precnik gume ce biti 310mm a sirina 50mm. Mantoya mislim da si blizu mojih razmisljanja samo jos da vidim za felnu jer tu nisam na svom terenu i iz tog razloga ne izjasnjavam se o cijeni. Poenta mi je da gume budu kvalitetne i da na njima pise proizvodjac kako bi ljudi znali koga da kude ili hvale. Lukicu ako kazes dimenzije gume unutrasnji i spoljni precnik i sirinu mozda ti pomognem.
 
Jel polu pneumatska guma znači da je u sredini meka i kao takva tokom rada živi i sama sebe čisti od recimo blata?!
 
Da Maticu,nije ona meka vec unutar je vazduh a pomasa se kao spoljasnja guma kada je slabo naduvana.To je posebna tehnologija izrade koja nemoze da kontrolise debljinu zida gume pa sam se ja opredelio za novu tehnologiju koja ce garantovati da zdovi gume u svakom delu budu isti sto ce joj osigurati dosta duzu upotrebu.
 
Stigla prinova.Sejalica özdöken.
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
 
Verovatno je vec pisano u temi ali ne mogu nigde da nadjem kada ima brdo strana...

Ima li ko iskustva ili neke utiske/saradnje sa SZR "METAL" Padina .....? Hteo bih da kupim 2 baterije remontovane za sejalicu pa ne znam da li im uopste treba dati poverenja... ili ipak traziti dalje...?
 
poz ljudi ! kupio bih nova sejalica za kukuruz, sta mislite koji je najbolji , majevica, olt , agria ili drugi ? hvala
 
Verovatno je vec pisano u temi ali ne mogu nigde da nadjem kada ima brdo strana...

Ima li ko iskustva ili neke utiske/saradnje sa SZR "METAL" Padina .....? Hteo bih da kupim 2 baterije remontovane za sejalicu pa ne znam da li im uopste treba dati poverenja... ili ipak traziti dalje...?
Preko njih kupio tanjiraču i bila ok saradnja. Tada su neke dobre stvari bile u toj radioni i sto meni govori da nisu losi.
 
Ako imas vise para majevica sa diskosnim ulagacima,a za najmanje para je najbolja kupivina Agrija.Ja pisem o novim sejalicama jer sa povracajem od 40% se ne isplati vasariti i kupovati polovno.
 
Sve je to lepo Grunt ali mnogi od nas nemogu sebi priuštiti da izdvoje novce za novu pa da čekaju hoće li lili neće se država smilovati da im da povraćaj pa se zbog toga odlučuju za polovno Svi bi mi voleli novo ali ima nas koji smo zadovoljni i sa polovnom dok ne dodju neka bolja vremena :ppozdrav:
 
mene je drzava 0d 2005. do sada sje..a za oko 16000e neka hvala koliko imam toliko platim i kupujem nikad vise jednom su me toliko zeznuli da sam tapkao u mesto dve godine a sve u ministarstvu proverio sa predracunom i svom dokumentacijom kazu sve ok a posle prc

moze ali samo da odmah odbiju subvenionisani procenat inace ovako nikad vise
 
Nazad
Vrh