Pneumatske sejalice za kukuruz

Upravo sam zbog toga i postavio pitanje iskusnijima. Kupio sam novu Maju pa treba da uzmem nove ploce za kukuruz i soju. Da li su otvori 4.5mm ok ili moze biti problema kod krupnijeg semena?
 
Ploce za Soju sam nabavio juce.. Sad jos za suncokret...
Za Soju mi je dao prijatelj koji se zafrko pa kupio dvoredne a ima sejalicu sa uskim crevima... I ja ih dobio na poklon.. :osmeh:
 
Hocu da uzmem sejalicu ove godine a cuo sam da ce pokrajina sad davati neke povracaje 50% (oticicu koji dan jos da proverim) pa mi je onda bolje da za iste pare kupim novu maju, e sad zvao sam fabriku i cena za 4 reda sa raonikom je 540000 a sa diskovima 670000, pa me zanima koja je razlika izmedju raonika i tih diskova s obzirom na razliku od u ceni od 130000?
 
Jel prodaje jos neko iz Srema ili Juzne Backe Majevica sejalice a da je jeftiniji od njihove maloprodaje ? Treba da bude sa racunom i svim papirima.
 
U Srem nema niko ni fax,ni mejl?
Predračun nije dokument,za to što treba,važi i iz faxa
Nemoš znati dok ne nazoveš,a to te košta manje nego jedno pivo u dućanu:ppozdrav:
 
Ove sto sam zvao svi kazu da se licno dodje i ponesu papiri da ih ne nabrajam,jer to nije moj deo posla. Ja sam svoje obavio a to je telefoniranje i trazenje najpovoljnije MAJE 6R 3m greda,od dodatne opreme samo gumeni nagazni tockovi:
Agroart 970 000
Jugomeral 950 000
Agrotaso 915 000
Majevica BP 850 000 din.
Cene mogu da variraju +- 20e.
 
Nazad
Vrh