Pneumatske sejalice za kukuruz

hvala na savetima razmislicu jos do sutra al mislim i da ulozim jos do 2000 znam sta je uradjeno i da ce mi trajati.
 
Kojom brzinom sejete Torpedom 7506 specijal nije adriatik...Ja do sada nisam imao masinu drugi mi sejali,e sad me zanima.Pitao sam jednog drugara kaze 3 beli zec ili 1 crni zec,da li i vi tom brzinom sejete?!
 
Branko jel u tu cenu do 2000e spadaju kontrola i jos 2 baterije ? :sta:
Taman posla ovo je u pitanju 4 reda za 1200 e neki mi kazu da nekupujem da bolje kupim remontovanu ili iz uvoza za 2000-2500e kazu da cim je covek tolko ceni da to nesto nije uredu,a posto nemam dovoljno iskustva hteo sam da cujem savete iskusnijih?
 
Taman posla ovo je u pitanju 4 reda za 1200 e neki mi kazu da nekupujem da bolje kupim remontovanu ili iz uvoza za 2000-2500e kazu da cim je covek tolko ceni da to nesto nije uredu,a posto nemam dovoljno iskustva hteo sam da cujem savete iskusnijih?
Moze i iz uvoza al' ako je iz Svajcarsku,ostale jok!!
I kojom farbom planirate da je ofarbate posle sredjivanja ? Cuo sam da ove ofarbane metalik farbom lakse idu posle tj.lakse se prodaju,pa jos dodate gabaritna svetla,a mozda i rotaciju.
 
pa dobro moze i tako al su te sejaice iz Francuske,pa zapocaetak bi je pregledo malo remontovao i koristio za sopstvene potrebe,a kad skupim novaca kupio bi maju od 4 reda,farbati necu jos mi fali i taj trosak.
 
Taman posla ovo je u pitanju 4 reda za 1200 e neki mi kazu da nekupujem da bolje kupim remontovanu ili iz uvoza za 2000-2500e kazu da cim je covek tolko ceni da to nesto nije uredu,a posto nemam dovoljno iskustva hteo sam da cujem savete iskusnijih?
Toj iz uvoza za 2000e je potreban isti remont kao i ovoj za 1200e.Samo ako nije kriva i ako je kompletna uzimaj jer sa farbanjem i el kontrolom setve nemoze da te izadje 2000e,i imas sejalicu u tip top stanju.
 
Branko znam ja jednu Maju 4 reda za soma evra,malo da se ulozi i za ispod 2 soma je ona u njivi,ako hocete javite se na p.p. da Vam dam broj od coveka. :ppozdrav:
 
Nort army pa kad bi mi trosio 5 litara nafte za ceo dan onda bi i stavio a ovako nema sanse jos bi i to dodatni trosak bio :sta:
 
Jel ne moze na pumpi da se zavrne 2-3 klipa,novi JD traktori imaju tu opciju tako nam je pricao jedan profesor masina na fakultetu,dobro kod njega je reseno elektronski ali bi i kod Rusa moglo da se nadje resenje,a u ostalom koji to trosi 5l za ceo dan ? Imam i ja fergusona pa ne trosi toliko. :sta:
 
probo sam sve ,al posto vidim da ste vi kolega zainteresofani za kupovinu jos jedne sejacice ja ako odustanem dacu vam broj tog coveka pa je vi kupite?
 
Jel zna neko gde ima da se kupe baterije za Nodet. . . nemogu nigde da nadje zvao sam sve moguce??? trebaju mi 2. . .
 
Nazad
Vrh